Turite antsvorio? Įsigykite šunį!

Turite antsvorio? Įsigykite šunį!

Statistika rodo: vis daugiau žmonių priauga antsvorio. Kol vieni saujom ryja liekninamąsias (ir dažniausiai ne itin veiksmingas) tabletes, kiti mina parkų takelius. Kadangi bėgioti vienam nėra labai smagu, o prie draugų prisiderinti sunku, patariame: įsigykite šunį – šis ištikimas palydovas padės jums siekti užsibrėžtų tikslų.

Susikurkite veiksmų planą: nuspręskite, kiek svorio ir kaip greitai norite atsikratyti. Jei tikitės gerų ir ilgalaikių rezultatų, turėkite omenyje, kad nepatartina netekti daugiau nei kilogramo per savaitę.

Įvertinkite, kaip greitai bėgate. Pamenate mokyklos laikus? Pasiimkite chronometrą ir įveikite numatytą distanciją kelis kartus, apskaičiuokite vidurkį.

Išsirinkite keletą skiringų trasų. Bėgioti tais pačiais keliais labai greitai nusibos, tad turėkite keletą atsarginių. Nepamirškite ir savo augintinio – jis gali nuvesti jus tokiais šunkeliais, kokių nė nesapnavote.

Prieš treniruotę apšilkite. Iki starto vietos likus apie 400–800 metrų pradėkite risnoti, o įveikę visa numatytą kelią pasivaikščiokite 5–10 minučių, kad atsipalaiduotų raumenys.

Sekite savo svorį, sverkitės kartą per savaitę (pageidautina visada tą pačią dieną ir tuo pačiu metu). Jeigu jis vis dėlto nekrenta, atkreipkite dėmesį į savo mitybos įpročius – dauguma žmonių pradėję mankštintis ima dažniau ir daugiau valgyti, o tai reiškia, kad pastangos numesti keletą kilogramų bus nevaisingos. Tokiu atveju bent retkarčiais pasidalinkite savo porcija su keturkoju draugu ir džiaukitės dailėjančia figūra.

Komentarai