Šiandien siautės magnetinė audra: pasirūpinkite sveikata

Šiandien siautės magnetinė audra: pasirūpinkite sveikata

Jaučiate nerimą, daužosi širdis ar skauda galvą? Nenustebkite jei šiandien jaučiatės prasčiau – padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas gali sukelti daugybę negalavimų ir sustiprinti lėtinių ligų simptomus.

 

Vidutinio stiprumo magnetinė audra

 

Meteoagent.com duomenimis, šiandien, spalio 4 dieną, fiksuojama penkių balų stiprumo magnetinė audra. Tai traktuojama kaip vidutinio stiprumo magnetinė audra. Be to, nors prognozuojama, kad rytoj magnetinio lauko aktyvumas kiek sumažės ir sieks keturis balus, penktadienį jis vėl gali padidėti iki penkių balų.

 

Nors vieningai nesutariama, koks yra magnetinių audrų poveikis sveikatai, sutariama dėl vieno, kad jos išties gali turėti įtakos savijautai, ypač kai kurioms asmenų grupėms.

 

Magnetinių audrų poveikis sveikatai

 

Magnetinės audros gali sukelti galvos svaigimą ir skausmą, pykinimą, silpnumą ir mieguistumą, padidėjusį kraujospūdį, raumenų ar sąnarių skausmus ir t. t. Pablogėjus savijautai dėl magnetinės audros poveikio gali padidėti ne tik kraujospūdis ar sumažėti darbingumas, tačiau ir paūmėti nerimas, lėtinės ligos ar net alergijos.

 

Nors sakoma, kad magnetinės audros kelia pavojų žmonių sveikatai, tačiau mokslininkai nėra linkę priimti vieningos nuomonės. Visgi, tyrimai rodo, kad esant magnetinėms audroms, padaugėja infarkto ir insulto atvejų, be to, padaugėja lėtinėmis ligomis sergančių pacientų nusiskundimų.

 

Padėkite sau pasijusti geriau

 

Magnetinių audrų laikotarpiu vertėtų gerti daugiau vandens ir sumažinti suvartojamos druskos kiekį. Taip pat patariama dažniau ilsėtis, valgyti virškinimo neapsunkinantį maistą bei vietoje intensyvaus sporto rinktis ramų pasivaikščiojimą gamtoje.

Komentarai