Pastaruoju metu vis dažniau žmonės renkasi progresinius akinius, sako optometrininkė Lauryna Pocienė. Jos teigimu, viskas dėl to, kad žmonės nori gyventi patogiau ir prireikus neieškoti akinių kišenėse ar dėkliukuose.
Išskirtinis dizainas
Tai lyg treji akiniai vienuose, o jų poreikis, pasak specialistės, pasireiškia maždaug 40-45 metų amžiaus žmonėms, kai su įprasta tolio korekcija išryškėja problema žiūrint artimu atstumu.
„Tokiu atveju ateina laikas priimti sprendimą užsisakyti progresinius akinius, kuriuos bus galima naudoti nuolat ir su vienais akiniais matyti įvairius atstumus. Tai gerokai patogiau nei kaitalioti akinius tarpusavyje priklausomai nuo to, kur žiūrite ir ką darote.“
Pasak L.Pocienės, klientai suinteresuoti rinktis tokius akinius, su kuriais galėtų daryti viską ir nereikėtų jų kaitalioti. Būtent tokie yra progresiniai akinių lęšiai „Velveto“ – jų vienų pakanka tiek žiūrėjimui į tolį, tiek darbui prie kompiuterio.
Tuo pačiu „Velveto“ progresiniai akiniai išsiskiria individualiu dizainu, jie puikiai tinka pirmą kartą užsisakant progresinius akinius ar jautresniems klientams, nes matymo zonos yra platesnės ir perėjimai tarp jų švelnesni. Tai ypač svarbu veikliam ir darbingam žmogui, kuris rūpinasi savo stiliumi ir kreipia dėmesį į detales.
Populiarumas stipriai išaugo
Kaip teigia ekspertė, būtent tokių akinių lęšių populiarumas sparčiai kilo per pastaruosius penkerius metus.
„Vis rečiau išgirstu, kad žmonės bijotų išbandyti progresinius akinius, nes jų pažįstamiems buvo sunku prie jų priprasti. Ir tai tik patvirtina, kad progresiniai akinių lęšiai labai sparčiai tobulėja.
Kai žmonės pasirenka gamintis akinius tik skaitymui su įprastais lęšiais, dažniau juos sulaužo ar pameta, nes dažnai pasideda ne vietoje ir ant jų prisėda arba pamiršta kur akinius pasidėjo. Su progresiniais akiniais tos problemos nėra, nes jie visada ant nosies.“
Optometrininkė sako, kad priprasti prie progresinių akinių nėra sunku, tačiau minimali akių adaptacija – reikalinga, o ar ji bus sunki, priklausys nuo akinių recepto, žmogaus jautrumo, vestibulinio aparato funkcijos ir kitų dalykų, kuriuos vertina regos priežiūros specialistas korekcijos parinkimo metu.
Daugiau apie akinių lęšių pasirinkimą bei vietas, kur juos galima įsigyti, rasite čia.
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti
Kitas faktas
Komentarai