Naujas gyvenimo būdas padėjo britei įveikti vėžį

Naujas gyvenimo būdas padėjo britei įveikti vėžį

Kai 2008-aisiais 44 metų amžiaus britei Vicky Sewart buvo diagnozuotas krūties vėžys, moteris nusprendė atsisakyti gydymo – ji ryžosi keisti savo gyvenimo būdą.

Toks apsisprendimas pribloškė visko mačiusius medikus. Vicky smarkiai apribojo suvartojamų riebalų kiekį ir pradėjo sportuoti. Tiesa, tais metais, kai buvo diagnozuota liga, britei visgi buvo atlikta pieno liaukos pašalinimo operacija, pradėtas taikyti gydymas, tačiau remisijos metu ji pareiškė, kad vaistų nevartos, ir kad kovos su vėžiu dieta.

Visų pirma Vicky pradėjo aiškintis, kokie produktai galėtų padėti atkurti sergančiųjų krūties vėžiu pieno liaukas (ji rėmėsi naujausiais tyrimais ir istoriniais duomenimis), ėmė laikytis labai griežtos dietos: valgė beveik vien šviežius vaisius ir daržoves, šaldytas uogas, gėrė natūralias sultis, vartojo imbierą, česnakus ir ciberžolę, kuri, kaip manoma, verčia susinaikinti vėžines ląsteles.

Dabar britė visus patiekalus ir kūno losjonus gaminasi pati, vartoja tik ekologiškas priemones be agresyvių cheminių komponentų. „Aš nusprendžiau sau padėti, ir padaryti viską, ką galiu“, – dalinasi Vicky patirtimi.

Siekdama įrodyti, kad jos pasirinktas metodas pasiteisina, per pastaruosius metus moteris atliko dešimtis kraujo ir šlapimo tyrimų. Galutiniai rezultatai turėtų paaiškėti kitais metais.

Onkologas S. Kelly pripažįsta, kad reguliarios pusvalandžio trukmės treniruotės (po 3 kartus per savaitę), normalaus kūno svorio palaikymas ir riebalų ribojimas tikrai turi padėti sumažinti vėžio atsinaujinimo tikimybę.

Komentarai (1)

Erica 2012-10-23 22:50
Stipri moteris!SEKMES!!!