Kaip saugiai ir dailiai įdegti?

Kaip saugiai ir dailiai įdegti?

Su kuo jums asocijuojasi vasara? Tikriausiai pamąstėte apie poilsį gamtoje, ilgas ir karštas dienas, maudynes jūroje ir... dailų bronzinį įdegį. Nepamirškite ir to, kad vasara gali atnešti ir nuraudusius pečius, skaudančią nugarą, besilupančią, nudegusią odą. Ką daryti, kad to išvengtume ir galėtume mėgautis dailiu įdegiu be neigiamų pasekmių? Žinoma, naudoti kokybiškas ir patikrintas apsaugines priemones!

Paplūdimio atostogų aromatas - Australian Gold SPF 15 Spray Gel

Lengvos tekstūros ir unikalaus kvapo purškiamas kūno pienelis su apsauga nuo saulės Australian Gold SPF 15 Spray Gel ne tik užtikrina nuostabiai lygų ir saugų įdegį, bet ir yra atsparus vandeniui, tad jums nereikės jaudintis, jeigu po maudynių pamiršite pasipurkšti priemone iš naujo.

Sudėtyje esančios  alavijo lapų sultys – puikiai drėkina ir maitina odą, skatina audinių regeneraciją.Saulėgrąžų sėklų aliejus - pasižymi poras mažinančiomis savybėmis, raminančiai veikia odą, vitamino A, D ir E šaltinis. Arbatmedžio aliejus – pasižymi apsaugine nuo mikrobų funkcija, drėkina, maitina ir minkština odą. Alyvuogių aliejus – jo pagrindinė savybė – drėkinti odą ir lėtinti odos senėjimo procesą, pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesą,  gausu vitaminų D, E, B ir A.

Apsauga, maitinimas, drėkinimas - Australian Gold SPF 30 PLUS LOTION

Švelniai drėkinančiame bei maitinančiame losloje puikiai dera apsauga nuo saulės bei dovanos iš gamtos: alavijų lapų sultys, raminančios saulės nudirgintą odą, stimuliuojančios naujų ląstelių augimą ir gerinančios medžiagų apykaitą; Afrikos moterų plačiai naudojamas kakavos pupelių sviestas, kuris ne tik jaukiai kvepia, bet ir drėkina, mikština bei vėsina odą.

Australian Gold SPF 30 PLUS LOTION sudėtyje yra ir trys natūralūs aliejai, kurių teigiamas poveikis odai žinomas jau itin seniai, tai poras sutraukiantis, raminantis bei vitaminais A, D ir E odą praturtinantis saulėgrąžų sėklų aliejus; minkštinantis, valantis ir dezinfekuojantis arbatmedžio aliejus; drėkinantis, senėjimą lėtinantis bei vitaminais D, E, B ir A gausus alyvuogių aliejus.

Greitas ir spindintis įdegis - Australian Gold SPF 15 Bronzer Spray Gel

Purškiamas, vandeniui atsparus gelis su natūraliais bronzatais greitai džiūsta, gaivina, apsaugo bei užtikrina greitą, ilgai išliekantį ir itin dailų, spindintį bronzinį įdegį.

Odą ramina ir ląstelių regeneraciją užtikrina alavijo lapų sultys, o tobulai lygią, švelnią ir minkštą, vitaminais A, D, E, B praturtintą, nuo sudirgimų nudegus saulėje apsaugotą odą suteikia saulėgražų sėklų, arbatmedžio bei alyvuogių aliejų derinys. Australian Gold SPF 15 Bronzer Spray Gel esanti karamelė suteikia tolygų spindintį įdegį odai jau pirmomis deginimosi minutėmis.

Ir soliariumui, ir saulės vonioms - Australian Gold Bronzing Dry Oil Spray INTENSIFIER

Gaivaus ir vasariško kvapo deginimosi aliejus, skatinantis gražų bronzinį įdegį. Tinka degintis saulėje ir soliariume.

Praturtintas bananų, juodojo riešutmedžio kevalų ir morkų sėklų ekstraktais, maitina odą ir suteikia tamsesnę spalvą įdegiui. Natūralūs aliejai drėkina odą ir skatina tolygų ir greitesnį įdegį, kuris išlieka ilgiau. Vitaminas E, pantenolis ir alavijas neleidžia odai išsausėti. Karamelė užtikrina itin greitą ir tolygų įdegį. Be UV filtrų.

Daugiau apie Australian Gold produkciją čia: https://www.facebook.com/AustralianGoldLietuva?fref=ts

Komentarai (3)

taira 2013-06-14 10:09
na grazu LABAI GRAZU TATINKA LABAI IDOMU CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA
daruis 2013-06-14 10:04
puiku
Reklama 2013-05-30 11:28
Tu matai įdegti sveikai galima tik su Jūsų kremukais :) ir soliarumuose su Jūsų kremuku sveikai įdegsi..tikrai "tinka" puslapiui sveikas toki straipsniai- rėmėjai maty :)