Vėl džiugina atstatyta kramtymo funkcija

Shutterstock

Sparčiai tobulėjant odontologinėms technologijoms, didėja ir pacientų reikalavimai, priverčiantys gydytojus odontologus ne tik peržiūrėti iki tol naudotus gydymo metodus, bet ir nuodugniau gilintis į naujoves. Juk dažniausiai pas odontologus apsilankoma, kai suskausta dantį ar iškyla kitų odontolgonių problemų. Kadangi visa tai asocijuojasi su nemaloniu jausmu ar net skausmu, kiekvienas pacientas odontologijos klinikoje nori praleisti kuo mažiau laiko.

Panevėžietės Ritos situacija analogiška: ji norėjo rezultato – be skausmo atstatytos kramtymo funkcijos – per protingai trumpiausią laiką. Moteris, norėdama išvengti rizikų ir ilgai džiaugtis nauju dantimi, daug dėmesio skyrė ieškodama kvalifikuotų ir patyrusių specialistų. „Šiai dienai Panevėžyje yra begalės odontologijos klinikų, sugaišau nemažai laiko ieškodama tinkamiausios klinikos, tačiau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad esu patenkinta savo sprendimu – odontologijos klinika DENTAVITA viršijo mano lūkesčius“, – džiaugiasi Rita.

Į kliniką moteris kreipėsi su konkrečia problema – stipriai išlūžęs dantis ėmė trukdyti kokybiškai gyventi. „Puiku, kad terapinio gydymo, chirurgijos, implantacijos, protezavimo ir kitus specialistus radau po vienu stogu. Nuoširdžiai nustebino jų visų atliekamų darbų suderinimo galimybės. Geriausia yra tai, kad viskas buvo atlikta kokybiškai, greitai ir svarbiausia – vienoje vietoje“, – tikina panevėžietė.

Pirmiausia buvo įvertinta sveikatos būklė, atlikta panoraminė nuotrauka, pristatytas pirminis protezavimo planas, aptarta gydymo eiga, laikas bei kaina. Tuomet buvo atliktas atraumatinis danties šalinimas. Šiuo būdu buvo siekta pagrindinio tikslo – pašalinti dantį taip, kad būtų išsaugoti dantį supantys audiniai, nepažeistos dantenos ir žandikaulio kaulas. Gydyta vieta greičiau ir be komplikacijų gijo, o nemalonūs pojūčiai aplenkė pacientę.

Klinikoje Ritai buvo pasiūlyti keli implantai, tačiau su gydytojo chirurgo rekomendacija buvo lengva pasirinkti klinikinei situacijai labiausiai tinkantį implantą. Pacientės pasirinktas implantas pagamintas iš ypač tvirtos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos – titano, tad dėl prigijimo bei kitų niuansų net nekilo klausimų. „Po visų suderinimų buvo atlikta implantacijos procedūra. Tai vienas pažangiausių gydymo būdų atstatant prarastą dantį. Ji buvo visiškai neskausminga ir greita, tačiau labiausiai pradžiugino tai, kad iš odontologijos klinikos išėjau ne tik su implantu, bet ir su laikinu vainikėliu, pagamintu taikant CEREC technologiją“, – atvirauja Rita. Praėjus 6 savaitėms, kuomet implantas prigijo ir pilnai suaugo su kaulu, laikinas vainikėlis buvo pakeistas į nuolatinį, pagamintą taip pat taikant CEREC technologiją. Bemetalės keramikos vainikėlis atitinka aukščiausius standartus, yra patvarus ir ilgaamžis.

Kaip veikia CEREC technologija?

Gydytojui įvertinus dantų protezavimo galimybes, Ritos dantys – tiek laikinas, tiek nuolatinis, buvo skenuojami intraoraline kamera, kurios dėka nebereikėjo imti tradicinių atspaudų. Kompiuteryje gydytojas modeliavo būsimą restauraciją, atsižvelgdamas į pacientės amžių, individualią situaciją, esamų dantų anatominę formą. Sumodeliuota restauracija buvo nusiųsta tiesiai į frezavimo įrenginį ir po 15 min. jau buvo pagamintas dantis, kurį dantų technikas individualizavo, poliravo ir atidavė gydytojui pritvirtinti burnoje.

„Protezuojant buvo atsižvelgta ne tik į estetines, bet ir į technologines galimybes. Visa tai suderinus gavau ne tik aukščiausios kokybės odontologines paslaugas, bet ir atstatytą dantų funkciją. Implantuotas dantis prilygsta saviems dantims: jo nereikia išiminėti, jis pilnai atstatė kramtymo funkciją, buvo išsaugoti greta esantys dantys“, – džiaugiasi Rita.


Ne paslaptis, jog anksčiau danties protezavimas asocijuodavosi su ne vienu vizitu. Nuo šiol visa tai – praeitis!
„Dabar norint sukurti norimą funkcionalų, tvirtą ir estetišką rezultatą, tereikia tinkamai pasirinkti specialistus, kurie ne tik išgirs visus pageidavimus, bet ir įsigilins į individualią klinikinę situaciją bei tinkamai ją įvertins“, – įsitikinusi panevėžietė.

CEREC – šiuolaikiškiausia technologija protezavimo srityje – odontologijos klinikoje DENTAVITA!
Jokio metalo burnoje, jokio nenatūralaus efekto, jokių ilgų vizitų pas odontologą!
Kaina ne didesnė nei protezuojant įprastu būdu.


Privalumai:
• Preciziškas tikslumas.
• Žymus paciento laiko sutaupymas.
• Kokybiška, ilgaamžė ir itin estetiška bemetalės keramikos restauracija.
• Restauracijoms naudojamos labai artimos natūralaus danties struktūrai, tvirtos, dantų spalvas atitinkančios medžiagos.
• Galimos restauracijos tiek ant dantų, tiek ant dantų implantų.

Odontologijos klinika DENTAVITA
Taikos al. 24, Panevėžys
Tel. 8 45 466 933, 8 610 66933, 8 663 66000
El.p.: [email protected]

» Rašyti komentarą