Laiku atliekami profilaktiniai kraujo tyrimai šeimai – būdas užbėgti ligai už akių

Laiku atliekami profilaktiniai kraujo tyrimai šeimai – būdas užbėgti ligai už akių

Viena opiausių šių laikų žmonijos problemų – atlaidumas savo sveikatos atžvilgiu. Vis daugiau medikų pradeda kalbėti apie tai, jog žmonės nėra linkę rūpintis savimi, o dar svarbiau – savo sveikata. Tai parodo ir naujausi 2017 metų Lietuvos Higienos instituto duomenys: registruotų susirgimų įvairiomis ligomis buvo daugiau nei du milijonai atvejų, o iš 1000 žmonių serga netgi 806, o tai yra daugiau nei 80 procentų. Tačiau yra ir gerų naujienų, jog pagaliau žmonės pradeda keisti savo požiūrį dėl šios problemos: pažvelgus į kitus statistinius duomenis, galime pradėti džiaugtis, jog nuo 2013 metų sveikatos priežiūros išlaidos, lyginant su bendruoju Lietuvos vidaus produktu kiekvienais metais vis augo. Nuo 2013 metų šis rodiklis pakilo iki 6,7 procento, taigi galima teigti, jog žmonės pradeda savo sveikata rūpintis vis daugiau.

 

Kraujas yra vienas svarbiausių mūsų organizmo indikatorių, kuris padeda pamatyti įvairių ligų, kaip vėžio, hepatito, infarkto, insulto, anemijos ar netgi cukrinio diabeto pradžią. Neretai apsilankius pas gydytoją, mums atliekama tik labai maža kraujo tyrimų dalis, kuri parodo ne visų organizmo sistemų funkcionavimą, tačiau mes galime būti sąmoningi ir pasidomėti apie profilaktinių kraujo tyrimų paketus. Juk gyvenant šiuolaikiniame pasaulyje, kuomet gyvenimo tempas juda itin greitai, mes turime sustoti ir pagalvoti ne vien apie darbą, bet ir apie save ir savo šeimos sveikatą. Būtina pabrėžti, jog net ir nejaučiant jokių simptomų arba negalavimų, specialistai rekomenduoja šiuos tyrimus atlikti bent 2 kartus per metus, norint užkirsti kelią ligų atsiradimui bei komplikacijoms.

 

Profilaktinių kraujo tyrimų paketai yra ypatingi tuo, jog jie parodo ne tik bendrą organizmo būklę, bet ir kiekvienos organizmo sistemos funkcionavimą. Juos sudaro bendraklinikiniai tyrimai, kaip bendras kraujo tyrimas, C reaktyvinis baltymas, kuris parodo organizme esantį uždegimą, gliukozės kiekis kraujyje ir vitamino D kiekis. Taip pat ištiriama mikroelementai ir elektrolitai, kepenų, kasos, funkcijų tyrimai, širdies ir kraujagyslių, inkstų sistemos rodikliai, skydliaukės, alergijų tyrimai, įvairių infekcinių ligų tyrimai ir galiausiai – onkologiniai vėžio žymenys. Juos itin svarbu pabrėžti, kadangi susirgimų onkologinėmis ligomis skaičius Lietuvoje vis dar yra augantis.

 

Nuolatos turime rūpintis savimi bei savo šeimos sveikata, tai ypatingai svarbu kalbant apie mažuosius – vaikus. Juk kas kitas, jeigu ne tėveliai pasirūpins savo atžalos sveikata. Taip pat Lietuvoje vyrai vis dar linkę į savo sveikatą žiūrėti pro pirštus, tačiau gerai, kai šalia turime moterį, žmoną, mama, kuri rūpinsis savo šeimos gerove bei sveikata. Jums tai atlikti tikrai padės „Antėja laboratorija“! Didžiausioje Lietuvoje laboratorijoje atliekami profilaktiniai ir diagnostiniai kraujo tyrimai, kuriuos galite atlikti Jums patogiu laiku, be gydytojo siuntimo! „Antėja laboratorija“ taip pat rūpinasi ne tik patogumu, bet ir Jūsų laiko taupymu – visi tyrimai atliekami TIK VIENO VIZITO metu – vėliau tyrimo eigą galite stebėti prisijungus prie duomenų bazės, kur Jūs rasite ne tik tyrimų atsakymus, bet ir gydytojo rekomendacijas būtent Jums. Jūsų tyrimus atlieka vieni moderniausių robotų ir analizatorių Baltijos šalyse!

 

Prisiminkite, jog brangiausias — laiku neatliktas tyrimas.

 

Partnerių turinys

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas