„Pyragų dieną“ šiemet kviečiama švęsti dvi dienas

Šiemet pirmą kartą „Pyragų diena“ vyks dvi dienas – lapkričio 5-ąją ir 6-ąją. ,,Pyragų diena“, prasidėjusi kaip „Išsipildymo akcijos“ dalis, jau tapo kone visos Lietuvos minima diena, raginančia prisidėti prie labdaringų projektų, aukoti pinigus vargstantiems ir ligoniams.

 

Pastaruosius 12 metų „Pyragų diena“ tradiciškai skatina dalintis bei kuria bendruomeniškumo jausmą. Šią dieną visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar net kaimynams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

 

,,Šiemet „Pyragų diena“ yra šeštadienį, todėl kviečiame ją švęsti dvi dienas – penktadienį saugiai dalinantis pyragu su kolegomis darbe, o šeštadienį – su kaimynais ir artimaisiais. Kiekvienais metais „Išsipildymo akcijos“ pradžią skelbianti „Pyragų diena“ mus visus suvienija ir skatina ištiesti pagalbos ranką patiems mažiausiems, kuriems skauda, kurie kenčia, kurie negali turėti pilnavertiškos vaikystės. Tikimės, kad taip pavyks surinkti ir daugiau lėšų geriems darbams“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

 

„Prie „Išsipildymo akcijos“ prisijungėme prieš 18 metų ir kasmet kartu augame, mokomės iš visų šių istorijų herojų. Labai svarbu šiuos vaikus ir šeimas integruoti į visuomenę, visų pirma juos priimti kaip bendruomenės narius, tuo pačiu padėti jiems gerai jaustis šalia visų mūsų. Visiems jiems reikia ne stebuklo – reikia mūsų dėmesio, sąmoningumo ir priėmimo. Stengiamės, kad kuo daugiau žmonių išgirstų, prisidėtų prie šios iniciatyvos ir pasidalintų gerumu su akcijos globojamais, sunkiai sergančiais vaikais, laukiančiais šviesesnio rytojaus. Džiugu matyti, kad tokios akcijos gali mus suvienyti vienam bendram tikslui. To ir linkiu mums visiems: gerbti, priimti, padėti vieni kitiems, o svarbiausia – būti sveikiems“, – teigia SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė.

 

Jau devynioliktus metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcijos“ tradicija kasmet gelbėja tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams. Šiemet, kaip ir daugelį metų prieš tai, pagrindinis akcijos tikslas – padėti sunkiems ligoniukams, kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų, nėra reikiamų medicininių priemonių, o tėvai bei artimieji jau yra išbandę viską, ką leidžia jų galimybės.

 

Akcijos metu taip pat siekiama surinkti lėšas gydymo įstaigoms reikalingai medicininei įrangai įsigyti, kuri leistų spręsti ne vieno, o daugelio vaikų sveikatos problemas. Šiuo metu taip pat matomas poreikis fizinėms ir psichologinėms programoms, skirtoms sergantiems vaikams ir jų šeimoms, vaikų ir jaunimo socializacijos bei mentorystės projektams.

 

„Pyragų diena“ kasmet įtraukia daugybę gerumui ir kito nelaimei neabejingų žmonių. Praėjusiais metais per „Pyragų dieną“, nė nepaisant to, kad šalį kaustė karantinas, buvo surinkta virš 30 tūkst. eurų, o užpernai – net 40 tūkst.eurų!

 

Visos „Pyragų dienos“ metu surenkamos lėšos papildo „Išsipildymo akcijos“ gerumo krepšelį. Iš viso 2020 m. „Išsipildymo akcijai“ geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 350 tūkstančių eurų, o už suaukotas lėšas vaikai gavo jiems taip reikalingą gydymą, vaistus, reabilitacijas, medicininę įrangą ir t.t.

 

Nelikime abejingi ir šiemet – pyragais dalinkimės ir darbe, ir namuose bei visi kartu prisidėkime prie gerų darbų paaukodami „Išsipildymo akcijai“!

 

Daugiau apie pyragų dieną: tv3.lt/issipildymo-akcija/pyragu-dienos-tradicija

 

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 3 EUR, 1892 – 5 EUR, 1893 – 10 EUR.

 

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

 

Kitus aukojimo būdus rasite čia: tv3.lt/issipildymo-akcija

 

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grand Thornton Baltic.

» Rašyti komentarą