Kaip išvalyti išsiplėtusias poras: keli triukai

Visi mes norim turėti gražią ir švarią odą. Išsiplėtusios ir užsikimšusios poros – daugeliui iki skausmo pažįstama problema. Priežastys gali būti labai įvairios – paveldimumas, senėjimas, negatyvių išorės veiksnių įtaka (ultravioletinių spindulių poveikis, dulkės) ir t.t. Poras sutrauksite ir išvalysite, jeigu pasirinksite tinkamas odos priežiūros priemones. Efektyvių būdų tai padaryti yra daug. Mes papasakosime apie kelis iš jų.

  1. Kiaušinio baltymas gerai patempia odą ir kovoja su akne. Į vieną baltymą įlašinkite 10-15 lašų citrinos sulčių ir išplakite iki standžių putų. Užtepkite ant veido ir palikite nudžiūti. Patrinkite švaria marle arba drėgnu rankšluosčiu ir gerai nuplaukite su vandeniu.
  2. Odos priežiūrai puikiai tinka ir actas. Pamirkykite vatos tamponą acto tirpale (6 dalys vandens ir 1 acto) ir patrinkite juo veidą. Tai padės sutraukti poras ir nuslopins odos uždegimus.
  3. Natūralus jogurtas – puiki poras sutraukianti ir odą drėkinanti priemonė, pasižyminti ir šviesinamuoju poveikiu. Šiame produkte esantis cinkas padeda pašalinti spuogus, inkštirus, dėmeles ir kitus odos trūkumus, o pieno rūgštis ją minkština, daro švelnesnę. Viskas, ką reikia padaryti, tai maždaug 1 valgomąjį šaukštą jogurto užtepti ant veido, palikti 10 minučių, patrinti drėgna servetėle ir nuskalauti šaltu vandeniu.
  4. Jeigu norite, kad oda riebaluotųsi ir poros kimštųsi mažiau, tiesiog šiek tiek rečiau prauskite veidą. Labai dažnas plovimas tik stimuliuos riebalinių liaukų veiklą.
  5. Šią procedūrą galima atlikti tik vieną kartą per mėnesį (ne dažniau): pagarinkite veidą virš vonelės su karštu vandeniu, sudrėkinkite jame servetėlės kampą ir pamuiluokite jį su ūkišku muilu, tada įmerkite muiluotą kampą į druskos ir sodos mišinį (po 2 valgomuosius šaukštus) ir užtepkite ant veido sukamaisiais judesiais. Nuplaukite su vėsiu vandeniu.
  6. Odos poras padės išvalyti ir natūralūs rankų darbo šveitikliai. Pavyzdys: sumaišykite arbatinį šaukštelį cukraus, pusę šaukšto kukurūzų dribsnių ir tiek pat avižinių. Viską išmaišykite ir įpilkite kokosų arba alyvuogių aliejaus (masė neturi būti labai tiršta). Ištepkite veidą, pamasažuokite porą minučių ir nuplaukite su vėsiu vandeniu.
  7. Kiekvieną rytą nepatingėkite patrinti veido odą ledo kubeliu. Tai padės sutraukti poras.


Pastaba: kovodami su odos problemomis nepersistenkite – čia taip pat reikalingas saikas. Ideali oda ant žurnalų viršelių – tik nuotraukų redagavimo programų triukas, tad kompleksuoti dėl kartais iškylančio spuogelio tikrai nereikia.

» Rašyti komentarą