Kažkodėl kai kalba pasisuka apie sunkumų kilnojimus ir raumenis, dažniausiai mąstome apie vyrukus. Tačiau ir moterų tarpe yra tokių, kurios savo raumenimis pranoktų daugumą vyrų.
Šiuolaikinė medicina gali padaryti tikrus stebuklus. O gal tiksliau - šiuolaikinė plastinė chirurgija. Štai puikus to įrodymas: šie vyrai kadaise buvo moterys. Sunku tuo patikėti, ar ne?
Šių daugiabučių savininkai gyvena iš vargšų, negalinčių susimokėti už prabangesnio ar tiesiog visai paprasto buto nuomą. Brangiausias narvas čia kainuoja 200 dolerių, o pigiausias - 130 dolerių per mėnesį.
Modelių pasaulis - tarsi didelis užburtas ratas: milžiniška konkurencija ir griežti užsakovų reikalavimai verčia būti geriausia iš geriausių. Neatitinki liekno kūno kulto suformuoto įvaizdžio? Tuomet darbo neturėsi.
Šiai mergytei diagnozuotas Hutchinson-Gilford sindromas - reta ir mirtina liga, skatinanti senėjimo procesą. Per visą žmonijos istoriją buvo užfiksuoti tik du atvejai, kai šis sindromas pasitaikė juodaodžiams žmonėms.
Vos sulaukusi 18 metų, Jyoti Amge - studentė iš Indijos, iš karto buvo įtraukta į Guiness rekordų knygą, kaip pati mažiausia pasaulyje moteris. Jos ūgis siekia vos 62,8 centimetrus.
Ši amerikietė mergina kenčia nuo labai reto sutrikimo: ji negali priaugti ir svorio ir norėdama išgyventi, turi valgyti kas 15 minučių. 21 metų Lizzie Valesquez, komunikacijos studentė iš Teksaso, sveria tik 25,4 kg.
Fotografas Benoit Tessier, lankydamasis Prancūzijos Sebbin labaratorijoje, nusprendė užfiksuoti, kaip gaminami silikoniniai krūtų implantai. Štai kaip atrodo ideali krūtinė be moters.
Tikslios statistikos niekas nežino, bet teigiama, kad Siamo dvyniai pasitaiko nuo 1 iš 200.000 iki 1 iš 100.000 nėštumų. Maždaug 40-60 procentų iš jų gimsta negyvi, o likusiųjų tarpe didžioji dalis išgyvena tik kelias dienas.
Dauguma šių dienų žvaigdžių ir žvaigždučių yra ne kartą apsilankusios pas plastikos chirurgus. Kas nosies formą pasitobulino, kas riebaliukus nusisiurbė, o kas pasidinino krūtinę. Kiekvienam savo.
Stebėdami madų šou ar tiesiog grožėdamiesi reklama žurnalų puslapiuose, dažniausiai net nesusimąstome, kad prieš foto objektyvą pozuojančios dailios merginos kadaise buvo vyrai. Štai keletas žinomiausių pasaulių modelių, pasikeitusių lytį.
Norėtumėte turėti idealų pilvą? Neturite kantrybės mėnesių mėnesiais sportuoti ir treniruoti presą? Turite atliekamų pinigų? Tuomet plastikos chirurgai mielai "padovanos" jums silikoninį pilvo presą.
Prieš darantis tatuiruotę reikėtų gerai pagalvoti, juk ji išliks visam gyvenimui. Na, šie žmonės arba nepagalvojo, arba tikrai yra pamišę... Kuri iš šių tatuiruočių Jums atrodo nepatraukliausiai?
Kiekvienoje šalyje egzistuoja savitos, mums dažnai neįprastos ir siaubą keliančios tradicijos. Pavyzdžiui Tailande, rugsėjo - spalio mėnesiais vyksta vegetarų festivalis, kurio metu tikimasi sulaukti devynių Imperatoriaus Dievų palankumo.
Kai kurie žmonės pas plastikos chirurgus apsilanko norėdami šiek tiek patobulinti savo išvaizdą, o štai kiti taip pamišę dėl savo dievaičių, kad nusprendžia visais įmanomais būdais su jais supanašėti.
Sarah Burge, kuri pasidarė ne vieną plastinę opraciją, kad taptų panašia į lėlę Barbę, savo septynmetei dukrai Kalėdų proga padovanojo 11.000 dolerių kuponą liposukcijos - riebalų nusiurbimo operacijai.
Siamo dvyniai – tai retas fenomenas, kuris pasitaiko nuo 1 iš 50000 iki 1 iš 100000 gimimų. Maždaug pusė jų gimsta neišnešioti, o kiek mažesnė dalis turi stiprius apsigimimus, dėl kurių negali gyventi.
Fotosesijos esmė labai paprasta: dizaineris nufotografavo 2 tos pačios šeimos narius, ir jų abiejų nuotraukas sujungė į vieną. Rezultatas - įspūdingas.
Oro užterštumas – viena iš opiausių nūdienos problemų. Tikriausiai neatsiras nei vieno, kuris nėra girdėjęs apie globalinį atšilimą, kurį sukelia į atmosferą išmetamos CO2 dujos. Ir nepaisant to, kad apie tai tiek daug kalbama, kol kas atrodo, kad išeities tiesiog nėra.
Kaip teigė vienas iš performatyvaus ekologiško meno pradininkų Josephas Beuysas, menininkai – tai bendruomenių gydytojai ir šamanai, kurių pareiga – išeiti iš uždaro „muziejų“ pasaulio į atviras erdves ir imti spręst aplinkos problemas.
Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.