Tikslios statistikos niekas nežino, bet teigiama, kad Siamo dvyniai pasitaiko nuo 1 iš 200.000 iki 1 iš 100.000 nėštumų. Maždaug 40-60 procentų iš jų gimsta negyvi, o likusiųjų tarpe didžioji dalis išgyvena tik kelias dienas.
Dauguma šių dienų žvaigdžių ir žvaigždučių yra ne kartą apsilankusios pas plastikos chirurgus. Kas nosies formą pasitobulino, kas riebaliukus nusisiurbė, o kas pasidinino krūtinę. Kiekvienam savo.
Stebėdami madų šou ar tiesiog grožėdamiesi reklama žurnalų puslapiuose, dažniausiai net nesusimąstome, kad prieš foto objektyvą pozuojančios dailios merginos kadaise buvo vyrai. Štai keletas žinomiausių pasaulių modelių, pasikeitusių lytį.
Norėtumėte turėti idealų pilvą? Neturite kantrybės mėnesių mėnesiais sportuoti ir treniruoti presą? Turite atliekamų pinigų? Tuomet plastikos chirurgai mielai "padovanos" jums silikoninį pilvo presą.
Prieš darantis tatuiruotę reikėtų gerai pagalvoti, juk ji išliks visam gyvenimui. Na, šie žmonės arba nepagalvojo, arba tikrai yra pamišę... Kuri iš šių tatuiruočių Jums atrodo nepatraukliausiai?
Kiekvienoje šalyje egzistuoja savitos, mums dažnai neįprastos ir siaubą keliančios tradicijos. Pavyzdžiui Tailande, rugsėjo - spalio mėnesiais vyksta vegetarų festivalis, kurio metu tikimasi sulaukti devynių Imperatoriaus Dievų palankumo.
Kai kurie žmonės pas plastikos chirurgus apsilanko norėdami šiek tiek patobulinti savo išvaizdą, o štai kiti taip pamišę dėl savo dievaičių, kad nusprendžia visais įmanomais būdais su jais supanašėti.
Sarah Burge, kuri pasidarė ne vieną plastinę opraciją, kad taptų panašia į lėlę Barbę, savo septynmetei dukrai Kalėdų proga padovanojo 11.000 dolerių kuponą liposukcijos - riebalų nusiurbimo operacijai.
Siamo dvyniai – tai retas fenomenas, kuris pasitaiko nuo 1 iš 50000 iki 1 iš 100000 gimimų. Maždaug pusė jų gimsta neišnešioti, o kiek mažesnė dalis turi stiprius apsigimimus, dėl kurių negali gyventi.
Fotosesijos esmė labai paprasta: dizaineris nufotografavo 2 tos pačios šeimos narius, ir jų abiejų nuotraukas sujungė į vieną. Rezultatas - įspūdingas.
Atvėsus orams lauke, suskumbama užverti langus. O prasidėjus šildymo sezonui, šiltas būstas vilioja ne tik šeimininkus, bet ir tarakonus, kurie plūsta į gyventojų būstus.
Pastaruoju metu vienintelė raidelė “E” sulaukia labai daug dėmesio ir prieštaringų vertinimų. Ar tikrai visos “E” yra tokios kenksmingos mūsų organizmams? O gal mums tiesiog trūksta žinių?
Pripažinkime, gyvename nuostabioje vietoje: jokių žemės drebėjimų, jokių cunamių ir kitų gamtos stichijų. Netgi vandens, kurio trūkumas jaučiamas tikrai ne viename pasaulio kampelyje, mums taupyti netenka. Tačiau ar tai, kad galime sau leisti eikvoti vandenį reiškia, kad taip ir turime elgtis?
Oro užterštumas – viena iš opiausių nūdienos problemų. Tikriausiai neatsiras nei vieno, kuris nėra girdėjęs apie globalinį atšilimą, kurį sukelia į atmosferą išmetamos CO2 dujos. Ir nepaisant to, kad apie tai tiek daug kalbama, kol kas atrodo, kad išeities tiesiog nėra.
Nepaisant gamtinės katastrofos padarinių šių metų pavasarį Japonijoje, šiek tiek daugiau negu pusė Lietuvos ir 74 proc. apklaustųjų gyventojų, gyvenančių netoli Ignalinos AE elektrinės mano, kad atominių elektrinių sauga gali būti užtikrinta.
Kaip teigė vienas iš performatyvaus ekologiško meno pradininkų Josephas Beuysas, menininkai – tai bendruomenių gydytojai ir šamanai, kurių pareiga – išeiti iš uždaro „muziejų“ pasaulio į atviras erdves ir imti spręst aplinkos problemas.
2010 m. iš Lietuvoje surinktų elektronikos atliekų vienam gyventojui teko tik po 2,88 kg. Tuo metu Skandinavijos šalyse pernai buvo surinkta: Norvegijoje – po 28 kg, Švedijoje – 16 kg, Šveicarijoje -17 kg, Danijoje- 13 kg.
Anoreksija - baisi liga, vis labiau plintanti tiek suaugusių žmonių, tiek jaunimo tarpe. Nervinė anoreksija (anorexia nervosa) kyla dėl neurozinio noro suliesėti, neadekvataus savęs vertinimo. Moterys serga 10-20 kartų dažniau, nei vyrai.
Floridos Universiteto biologai teigia, kad bevardis vyrų pirštas įprastai yra ilgesnis nei rodomasis dėl lytinių hormonų veikimo.
Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento komisija prisipažino, kad 40-tasiais metais Amerikos medikai pažeidė etikos standartus ir norėdami atlikti eksperimentą, užkrėtė šimtus Gvatemalos kalinių lytiškai plintančia liga sifiliu.
Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui