Linkime gausybės puikių emocijų, jaukaus laiko su šeima bei visą širdį užplūstančios ramybės, meilės ir šilumos.
Kraujuojančios dantenos – gana dažnas ir labai nemalonus reiškinys. Kodėl taip nutinka ir ką reikėtų daryti?
Daugelis svajojame apie naują automobilį, prabangią kelionę ar naujausio modelio telefoną, o tuo metu, visai šalia mūsų gyvena pamiršti ir apleisti seneliai, kurių svajonės gerokai paprastesnės... „100 šypsenų daugiau“ projekto globojami senoliai apsidžiaugtų skanesniu kąsniu, šiltesniu drabužiu ar patogiais batais.
Kiekviena moteris yra individuali, vienintelė ir nepakartojama, tad ir jos nėštumo simptomai gali skirtis. Vienos pajunta, kad laukiasi, jau pirmąją savaitę, kitoms tenka luktelėti ilgiau, o trečios iš viso nepastebi jokių pokyčių (o gal tiesiog neatkreipia į juos dėmesio)?
Kosulys - tai natūralus apsauginis organizmo refleksas, kurio metu iš plaučių staigiai išstumiamas oras. Tokiu būdu kvėpavimo takai išvalomi nuo gleivių, dulkių ir svetimkūnių. Tačiau jei kosulys užsitęsė, tai gali reikšti sveikatos sutrikimą.
Norite, kad jūsų širdis būtų sveika? Tyrimai rodo, kad kai kurie produktai padeda įgyvendinti šią svajonę!
Bet kuri mama žino, kad apsilankyti su vaiku pas gydytoją gali būti sudėtinga. Juk net ir suaugusieji kartais bijo eiti į polikliniką, prisiruošia ten tik tada, kai iš tikrųjų prispaudžia reikalas. Tad ką jau bekalbėti apie vaikus?
Skausmas ne visuomet būna rimtos ligos priežastimi. Kartais pasitaiko, kad organizmas iššaukia skausmą vien tam, kad duotų mums ženklą, jog kažką vis dėl to darome neteisingai.
Ne visi iš mūsų rytais pabunda žvalūs ir pailsėję... Kartais poilsio trūksta dėl savaime suprantamų priežasčių – triukšmaujančių kaimynų, verkiančių vaikų ir panašiai. Tačiau ką daryti, jeigu miego norite nuolat?
Kramtyti nagučius – ne tik neestetiška, bet ir žalinga. Ir vis dėl to, tai daro dauguma vaikų. Mokslininkai teigia, kad nagų kramtymas yra glaudžiai susijęs su auklėjimu: palyginus Europos, JAV, Japonijos ir Korėjus vaikus, nustatyta, kad nagų kramtymas būdingesnis Vakarų Europos šalyse ir ypač JAV.
Dažnai girdime kalbant apie priklausomybes nuo kasdieniniame gyvenime įprastų dalykų: šokolado, sekso, darbo, kompiuterio. Ar iš tiesų tai irgi yra tapę šių laikų priklausomybėmis?
Cukrinis diabetas (dar vadinamas cukralige) – tai lėtinė liga, kuria susergama dėl nepakankamos insulino gamybos kasoje arba sutrikusio jo veikimo audiniuose. Susidraugauti su ja sudėtinga, tačiau įmanoma. Nors informacijos apie cukrinį diabetą netrūksta, apie šią ligą vis dar sklando daugybė gajų mitų.
Kad ir kaip saugotum vaiką nuo ligų ir nelaimių, kartais vis dėlto nepasiseka ir atžala dėl vienų ar kitų priežasčių atsiduria ligoninėje arba poliklinikoje. O čia, kaip žinia, mažiesiems dažniausiai visiškai nepatinka, atrodo baisu.
Ne veltui XX amžius buvo pramintas „alergijos amžiumi“.... Nuo 1950-ųjų sergančių alerginėmis ligomis (pavyzdžiui, alerginiu dermatitu, rinitu, sinusitu, bronchine astma, alergija žiedadulkėms ir tam tikriems maisto produktams bei vaistams) kas dešimtmetį padaugėja 10 proc.
Jau kelintus metai iš eilės sėkmingai veikiantis seminarų ciklas moterims, norinčioms subalansuoti kūno svorį, renka naują grupę. Tai grupė, kurioje sužinosite, ką psichologijos mokslas siūlo norinčioms sulieknėti kartą ir visiems laikams.
Kosulys – vienas iš tų negalavimų, kurie pasireiškia itin dažnai. Atrodytų, jau tikrai šia populiaria tema žinome viską. Tačiau kodėl tuomet kosulį ne visada gydome teisingai?
Atšalus orams, padažnėja sergamumas peršalimo ligomis ir gripu. Peršalimo ligų priežastisdažniausiai būna virusai, kurių yra daugybė (pvz., vien slogą dažniausiai sukeliančio rinoviruso yra per 100 potipių), todėl ir simptomai gali būti įvairūs. Tačiau trys pagrindiniai peršalimo simptomai žinomi visiems – tai karščiavimas, sloga ir kosulys. Ką ...
Prasta nuotaika puikiai pažįstama daugeliui iš mūsų. Kiekvienas su ja kovoja savaip: vieni kerta šokoladą, kiti – užsiima rankdarbiais ar atnaujina savo fonoteką. Mokslininkai taip pat nesėdi sudėję rankas – štai kaip jie pataria kovoti su stresu.
Laikai keičiasi... Mes, kaip ir mūsų seneliai bei proseneliai, mėgstame sočiai pavalgyti, tačiau gyvename daug pasyviau – daugelis iš mūsų dirba sėdimus darbus, daug keliauja automobiliu. Kūnas nebespėja sunaudoti visų gaunamų medžiagų, taigi susiduriame su antsvoriu ir... padidėjusiu cholesterolio lygiu. Ką daryti?
Vėžys. Šią liga be abejonės žino kiekvienas, todėl nenuostabu, jog egzistuoja daugybė įvairiausių mitų, neretai sukeliančių nereikalingą paniką arba priešingai – skatinančių nepakankamai rūpintis savo sveikata. Mitai apie vėžį kelia didelį pavojų, todėl šį kartą norėtume juos išsklaidyti.
Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius