Pirmadieniais kalbamės su žmonėmis, kurie vienaip ar kitaip prisideda prie sveikatinimo - tikimės, kad šie interviu jums taps ne tik įdomiu paskaitymu, bet ir paskata patiems gyventi sveikiau.
Šiandien pateikiame įdomų pokalbį su Vilma Brunhuber - moterimi, kuri ne tik pati gyvena sveikai, bet ir to moko kitus. Vilma ne tik sveikai maitinasi, nepamiršta fizinio aktyvumo, bet ir į gyvenimą žvelgia su šypsena, o savo žinias įgytas mokantis Kaune bei Niujorke ji pritaiko asmeninėje praktikoje - „Vilma’s Wellness, Look and Feel Young at any Age“.
Tad ką reikia daryti, kad atrodyti ir jaustais jaunai, nepriklausomai nuo amžiaus?
Vilma, trumpai papsakokite apie save – kur mokėtės, kokį išsilavinimą įgijote?
Aš esu baigusi Kauno Medicinos Universitetą. Tuoj po studiju, kadangi tai buvo 1992-ieji metai ir „tarybines sienos“ atsidarė į pasaulį, aš išvykau į Niujorką pasidairyti ir galbūt pratęsti studijų.
Gydotojos darbo man nepavyko pratęsti dėl kalbos stygiaus, tektų persilaikyti gausybę egzaminų, tad dirbau gydytojo asistente. Dirbau beveik 20 metų – kelis metus vidaus ir kardiologijos srityje, po to dermatologijos ir kosmetinės/ lazerio chirurgijos kabinete. Per visus tuos metus teko pamatyti kaip modernioji medicina yra atitolusi nuo žmogaus, kaip visumos gydymo. Yra gydomi simptomai, neatsižvelgiant į aplinkybes – kodėl visa tai atsitiko, koks to žmogaus gyvenimo būdas, mityba, šeimos ir darbo santykiai, fizinis aktyvumas. Nusivyliau kapitalistinės medicinos veikimo pagrindu (viską diktuoja draudimo ir vaistų kompanijos).
Mano nuomone, viskam yra vieta – tiek gydytojams, tiek sveikatingumo konsultantams, kurie gali skirti daugiau laiko žmogui ir į jį žiūrėti, kaip į visumą. Jeigu aš susilaužysiu koją, eisiu pas gydytoją, bet manau, kad daugelio ligų ir negalavimų galima išvengti pakoregavus gyvenimo stilių.
Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto
Kitas faktas
Komentarai (4)