Sumuštiniai su jūros dumbliais gali pakeisti fizinius pratimus

Mokslininkai padarė išvadą, kad sumuštiniai su nedideliais dumblių gabaliukais yra labai naudingi sveikatai. Geriausia tokius sumuštinius daryti ant skrudinimui skirtos duonos. Kaip teigia specialistai, toks maistas padeda deginti kalorijas, tad tai gali praversti visiems, kurie kovoja su antsvoriu ar tiesiog nori numesti vieną kitą nereikalingą kilogramą. Be to, kaip rodo neseniai atlikti tyrimai, svorio netenkama daugiau, negu bėgiojant bėgimo takeliu. Eksperimentų, kurie buvo atlikti Šefildo universitete, rezultatai parodė, kad geriausia dumblius ir duoną apkepti kartu, o ne maišyti atskirus komponentus.


Yra keletą tokios duonos paruošimo receptų. Visų pirma, ji turi būti iškepta be druskos, pluteles geriausia nupjaustyti – viską pakeis dumbliai. Jų skonis bus analogiškas, tačiau natrio suvartosite daug mažiau. Jūros dumbliai veikia kaip užpildas, neleidžiantis žmogui jaustis per daug alkanam. Juos galima padaryti pagrindiniu patiekalu, o ne vartoti vien tik kaip užkandį. Jie ne tokie sūrūs, bet tai, specialistų manymu, yra labai gerai, nes druska labai sutrikdo organizmo veiklą.

Būtent todėl praktiškai nejaučiamas dumblių gabaliukų skonis, ir būtent todėl naudinga valgyti tokius sumuštinius. Dumbliuose yra daug naudingų vitaminų ir mineralinių medžiagų, būtinų organizmui. Be to, kaip ir minėjome, padeda deginti kalorijas. Tie, kurie valgo dumblius, suvartoja per dieną dviem šimtais kalorijų mažiau, negu tie, kurie lieja prakaitą ir stengiasi paplonėti ant bėgimo takelio arba atlikdami kitus fizinių pastangų reikalaujančius pratimus.

» Rašyti komentarą