Pratimų kompleksas, padedantis pagerinti virškinimą ir sumažinti pilvą

Šie pratimai labai naudingi visiems, turintiems ant talijos nepageidaujamų riebalų. Labai dažnai tai reiškia, kad sutrikęs virškinimas. Na, o išsprendus šią problemą, pilvas taps plokštesnis, o savijauta – geresnė.
 
Šis kompleksas neatims iš jūsų daug laiko, tačiau suteiks nemažai energijos.
 
Pirmas pratimas
 
Atsigulkite ant nugaros ir atsipalaiduokite. Giliai įkvėpkite, pritraukite kelius prie krūtinės. Šiek tiek kilstelėkite stuburgalį ir pabūkite tokioje padėtyje 1 minutę. Kvėpavimas turi būti tolygus.
 
Antras pratimas
 
Atsisėskite ant žemės, ištieskite ir įtempkite kojas. Sulenkite dešinį kelį, pasisukite ir užfiksuokite jį kaire ranka. Lėtai pasisukite į dešine tiek, kiek tik įstengsite, ir sustinkite tokioje padėtyje 30 sekundžių. Pakartokite pratimą į kitą pusę.
 
Trečias pratimas
 
Atsistokite tiesiai, kojos – pečių plotyje. Pakelkite rankas aukštyn ir laikykite virš galvos. Lengvai prisėskite ore ant įsivaizduojamos kėdės. Pabūkite tokioje padėtyje 1 minutę, kvėpuokite neskubėdami. Nepamirškite ištiesinti pečių.

 
Ketvirtas pratimas
 
Dešine koja ženkite į priekį didelį žingsnį, kairę koją kaip galima labiau ištieskite. Rankas suimkite už nugaros, šiek tiek atsiloškite. Tiek vienai, tiek kitai kojai pakartokite pratimą po 5 kartus. Neskubėkite, kvėpuokite giliai, stenkitės išlaikyti pusiausvyrą.
 
Penktas pratimas
 
Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir įsiremkite pėdomis į grindis. Pakelkite klubus, rankas ištieskite ant žemės ir sunerkite. Pabūkite tokioje pozoje 1 minutę, kvėpuokite giliai, pilna krūtine.
 
Šeštas pratimas
 
Atsigulkite ant grindų, kojas ištieskite ir pakelkite aukštyn. Rankos ištiestos, delnai žemyn. Pabūkite tokioje padėtyje 1 minutę. Kvėpavimas turi būti tolygus.
 
Kaip matote, pratimai tikrai nesudėtingi, ir nereikalauja iš jūsų daug laiko ir ypatingo fizinio pasirengimo, bet labai veiksmingi – virškinimas bus geresnis, ir jūs galėsite pamiršti sunkumo ir išpūsto pilvo jausmą bei sudribusį pilvą. Svarbiausia, kad darytumėte pratimus reguliariai – tik tada jie duos gerų rezultatų.
 
Būkite sveiki!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Aliud
2017-12-30 10:09
Gal galite kita karta kojines užsidėti? Nes tokio kreivumo ir sleivumo nesinori matyti...