Mokslininkai: nedidelis pilvukas yra naudingas moterų sveikatai

Britų mokslininkai iš Sveikos mitybos ir grožio instituto įrodė, kad kad taip visų dailiosios lyties atstovių nekenčiami riebalaliukai ant pilvo yra naudingi sveikatai. Buvo atlikti tyrimai, po kurių paaiškėjo, kad riebalinės sankaupos talijos srityje moterų organizmui yra itin svarbios. Esmė ta, kad šie riebalai atlieka imuninės organizmo sistemos reguliatoriaus funkciją. Ką gi – priežastis svari, tačiau ar antsvorio turinčias merginas tai paguos?


Specialistai tikina, kad riebalai, esantys ant pilvo, pasitarnauja kaip barjeras virusams ir infekcijoms. Šioje kūno dalyje esančios sankaupos padeda regeneruotis pažeistiems audiniams, o persodinus donoro organus, sumažėja atmetimo reakcijos tikimybė. Šis veiksnys suteikia vilties sergantiems Krono liga ir vilklige. Be to, ant pilvo esantys riebalai yra ir kamieninių ląstelių šaltinis.

Kamieninės ląstelės reikalingos, kad po traumų ir ligų audiniai galėtų regeneruotis, jos gali pakeisti sergančias ląsteles skirtinguose organuose ir sistemose, o tai padeda pasveikti. Iki šiol apie riebalinių sankaupų pilvo srityje naudą nebuvo kalbama iš viso – tik teigta, kad riebalai ant klubų neutralizuoja toksinus. Dabar įrodyta, kad naudingas gali būti ir pilvukas, todėl dailiosios lyties atstovėms, norinčioms būti sveikoms, visiškai atsikratyti šios „puošmenos“ mokslininkai nerekomenduoja.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Kokosine
2016-12-21 11:15
Skambios frazės "pecialistai tikina". Norėčiau pamatyti nuorodą į tą britų mokslininkų šaltinį iš kurio imta informacija. Kažkiek riebalo turi būti, pas moteris jo yra daugiau nei pas vyrus, taip gamtos sutverta ir nereik norėt kiekvienai turėt tą sixpack, čia vyrų reikalai. Moteriai reikia tiesiog stangriai būti reikia valgyti sveikai, sportuoti ir norma. Dar skeptiškai žiūriu į aparatus, kurie riebalus skaido http/biomed.lt/104-riebalu-skaidymas nors ir tie gal ne blogi jei su protu...
emigrante
2012-10-22 15:20
sportas gerai,riebalu siek tiek irgi gerai.Tik visur reikia sveiko proto,deja jaunos mergickos jo nelabai turi.Riebalai vis delto saugo kuna,cia nebe dabar,o jau pries kiek metu apie tai kalbeta
hjhhg[hj;gm6
2012-10-10 18:29
gfgbbvgjggjtyygcgr7gghfb
nesvarbu
2012-10-03 15:38
As tai noriu numesti svori
bet daugeliu zmoniu yra kad numesti pvz.12kilogramu
kaip inga norkute numete 14kilogramu tai kaip jie to padaro
N
2012-08-14 21:11
...siaurus klubus turi ir smulkios, ir stambios...