Daugiau jokio odos sudirgimo bei infekcijų menstruacijų metu! (Dėmesio! Konkursas!)

Tinkamos higienos priemonės mėnesinių metu ypač svarbios, nes padidėja infekcijos rizika. Būtent šiomis dienomis moters organizmas (ypač lytiniai organai) yra imlesnis įvairiems susirgimams.
Gydytojai ginekologai yra pastebėję, kad netinkamų higieninių paketų naudojimas menstruacijų metu sukelia odos šutimus, paraudimus, alerginius bėrimus, niežulį, tokias dažnai pasitaikančias ligas kaip kandidozę, bakterinę vaginozę ar vulvitą.

Kraujo išsiskyrimas mėnesinių metu susijęs su dalies gimdos gleivinės atsiskyrimu. Gimdos kaklelio kanalas kiek prasiplečia ir atveria jo barjerą sudarantį gleivių kamštį. Makštyje esantys patogeniniai mikrobai gali lengviau patekti į gimdą ir pilvo ertmę. Be to, mėnesinių kraujas yra gera maitinamoji terpė mikrobams, o šiluma, nuolatinė drėgmė skatina bakterijų dauginimąsi įklote. Dėl šių priežasčių gali greičiau kilti lytinių organų uždegimas.

Bakterijos pradeda daugintis jau po 15 minučių!

Menstruacijų metu paketuose jau po 15 min. pradeda daugintis bakterijos, o ypač tuose paketuose, kurie nėra laidūs orui. Po dviejų valandų tokį paketą būtina keisti, nes jame jau yra daugybė bakterijų, o tai gali sudirginti odą ir sukelti rimtesnius ginekologinius susirgimus; dėl bakterijų atsiranda ir nemalonus kvapas.

Dabar galime rinktis įvairius kvapiuosius higieninius paketus. Tačiau problema ta, kad chemikalai, naudojami kvėpinti šiuos paketus, dažnai dirgina odą ir ją alergizuoja, tačiau neslopina bakterijų dauginimosi. Kad nesijaustų nemalonaus kvapo menstruacijų metu ir oda būtų apsaugota nuo sudirgimų, verčiau rinktis higieninius paketus, turinčius natūralų antibakterinį barjerą (pvz., juostelę su anijonais, kurią gaminant panaudotos turmalino kristalo nanodalelės), tai efektyviai slopina
nemalonų kvapą bei stabdo bakterijų dauginimąsi. Tokį paketą galima rečiau keisti, o tai ypač aktualu moterims, kurios keliauja arba neturi galimybės dažnai keisti paketus, taip pat ir naktį.

Ekologiški įklotai, garantuojantys gerą apsaugą bei savijautą

2005 m. patentuoti įklotai su anijonų juostele Gentle Day® - puikus pasirinkimas moterims, kurioms svarbu sveikata ir gera apsauga. Kadangi Gentle Day® higieniniai įklotai su anijonų juostele yra sudaryti iš orui pralaidžių medžiagų, oda nekaista ir nešunta. Anijonų juostelė, kurią gaminant naudojamas turmalino kristalas, apsaugo nuo bakterijų sukeliamų negalavimų bei blogo kvapo.

Testų rezultatai rodo, kad šiuose įklotuose esanti gelsva anijonų juostelė geba 85 proc. sumažinti amoniako kvapą ir net 99,9 proc. sunaikina staphylococcus aureus bakterijas, taip nuo bakterijų sukeliamų negalavimų  apsaugoma oda ir reprodukcinė sistema.

Gentle Day® įklotams yra suteiktas ekologinis Oeko-Tex® sertifikatas. Higieniniai įklotai buvo testuoti Ispanijos tekstilės technologijų ir tyrimų institute AITEX. Testų rezultatai patvirtino, kad minėti produktai atitinka OEKO-TEX® 100 antros produktų grupės (jai priskiriami produktai, tiesiogiai liečiantys odą) griežtus su ekologija susijusius reikalavimus.Kokybiška ir saugu ... jūsų piniginei

Dar viena svarbi Gentle Day paketų savybė – ypač geras sugeriamumas. Dėl išskirtinio higieninio paketo dizaino – apsauginių klostelių šonuose, oro laidumo, kvapo ir bakterijų slopinimo pakete anijonų juostelės pagalba ir, žinoma, itin gero sugeriamumo (sugeria iki 5 kartų daugiau, nei įprasti įklotai) Gentle Day® paketų sunaudosite kelis kartus mažiau nei įprastų. Naktiniai paketai pravers naktį bei moterims po gimdymo. Moterys pastebi, kad žaizdelės po gimdymo užgyja greičiau su šiais paketais.


Gentle Day® NAUJIENOS skirtos intymiai higienai

Natūralus intymios higienos prausiklis Gentle Day® padės atsikratyti nemalonių pojūčių, kurie gali atsirasti dėl apsilankymų baseinuose, po didelio streso, dėl prastos mitybos ar kontraceptinių priemonių vartojimo. Būtent šie veiksniai sutrikdo intymios higienos mikrofloros pH pusiausvyrą.

Intymios higienos prausiklis Gentle Day® išsiskiria tuo, kad jo sudėtyje nėra šarmų, muilo ir alergenų, be natrio laurilsulfato (SLES), be parabenų ir dažiklių, iš natūralios kilmės žaliavų (99,9%).
Prausiklyje yra naudojama natūrali pieno rūgštis (lactic acid), kuri sureguliuoja produkto pH taip, kad jis nesudirgintų gleivinės, todėl prausiklis tinka net itin jautrią odą turintiems žmonėms. Pieno rūgštis pasižymi drėkinamuoju bei mikroflorą atstatomuoju poveikiu. Prausiklio sudėtyje esantis alavijų ekstraktas padeda atstatyti drėgmės balansą, stiprina odos apsaugines funkcijas, ramina ir drėkina sudirgusias vietas. Spanguolių ekstraktas – turtingas vitaminais, ypač vitaminu C, kuris reikalingas odos elastingumui palaikyti, veikia kaip antioksidantas, pasižymi dezinfekuojančiomis ir stimuliuojančiomis sąvybėmis. Glicerinas drėkina bei maitina odą.

Prausiklis Gentle Day® tinka naudoti ne tik intymiai higienai bet ir kūno prausimui.

Ekologiškos drėgnos servetėlės iš bambukų pluošto, be parabenų, bekvapės, su alavijų ekstraktu ir vitaminu E. Be chloro, formaldehido, kvapiklių ir kitų kenksmingų medžiagų, odai tinkamas pH. Nedidelę pakuotę patogu nešioti rankinėje, itin patogu kelionėje, kai nėra galimybės apsiprausti.

Dėmesio! Konkursas!

Iki vasario 18 dienos GENTLE DAY kartu su tarpmergaičių.lt kviečia mėnesį dalyvauti konkurse be pralaimėjimų. Net keturias savaites GENTLE DAY apdovanos po penkis daugiausiai naujų skelbimų tą savaitę įkėlusius bei aktyviausius tarpmergaičių.lt narius. O mėnesio laimėtojų laukia dar didesni prizai.

Ir dar ne viskas!

Visi iki vasario 18 d. nauji tarpmergaičių.lt nariai gaus specialų 5 lt nuolaidos kodą apsipirkimui portale dovanumanija.lt . O naujai įkeliami daiktai suteikia jums dar didesnę nuolaidą. 1 įkeltas daiktas = 1 lt nuolaida.

Visi tarpmergaičių.lt nariai šios akcijos metu patvirtinę tapatybę ar ją jau patvirtinę anksčiau taip pat gaus ir VIP paketą mėnesiui nemokamai.

Visas prizinis fondas siekia 2 mln. lt.

Prisijunk, įkelk skelbimą ir ištuštinkite visą fondą, nes dovanos be progos šildo labiausiai!

Konkurso sąlygas galite rasti čia: http://tarpmergaiciu.lt/gentle-day-konkursas.

» Rašyti komentarą