10 būdų sudeginti 100 kcal per 10 minučių

Jei norite deginti kalorijas beveik taip pat sparčiai, kaip jas vartojate, išbandykite šiuos būdus – jie padės per 10 minučių sudeginti 100 ir daugiau kcal.

Turbūt kaskart, kai žiūrite vieno ar kito produkto energinę vertę, stebitės, kaip brangiai tenka mokėti už mažus malonumus – už nejučia suvalgytą mažą šokoladuką tenka ilgai prakaituoti sporto salėje, o atsipalaidavus prie šventinio stalo – dar ilgiau vargti ant bėgimo takelio. Tai – siaubinga neteisybė! Tačiau išeitis yra!

Lipimas laiptais ir šuoliukai su atsispaudimu

Turbūt nėra geresnio būdo apkrauti savo kūną, negu treniruotės su intervalais. Derinkite skirtingo intensyvumo pratimus, kad per trumpą laiką pasiektumėte gerų rezultatų. Pavyzdžiui, galite užbėgti (ar užlipti) laiptais ir ten padaryti keletą šuoliukų su atsispaudimu (angliškai „burpees“), tada nusileisti žemyn. Kartokite, kol praeis 10 minučių.

Laipiojimas uolomis

Jūs galite sėkmingai vaikščioti ir bėgioti žeme, bet jei pamėginsite lipti dirbtine uolų siena, suprasite, kad tobulėti dar tikrai yra kur. Tokia treniruotė per 10 minučių ne tik padės sudeginti apie 118 kcal, bet ir privers susimąstyti, kiek daug reiškia kiekvienas nereikalingas kilogramas.

Velotreniruokliai

Jei kaitaliosite normalų tempą su greitu, per 10 ant tokio treniruoklio praleistų minučių sudeginsite 139 kcal.

Futbolas

Jei futbolo lauke intensyviai kovosite dėl kamuolio, per 10 minučių spėsite sudeginti 107 kcal. Taip pat tai bus puiki treniruotė visam kūnui – juk dirbs ne tik kojos, bet ir kitos raumenų grupės.

Svarmenų kilnojimas


Jei intensyviai kilnosite svarmenis, šis negudrus pratimas per 10 minučių išvargins jūsų kūną beveik taip pat, kaip ir ilgos treniruotės. Šuoliukai, pritūpimai ir mostai su svarmenimis padės ne tik atsikratyti antsvorio, bet ir išryškinti raumenis.

Šokinėjimas per šokdynę

Viena geriausių kardiotreniruočių. Dar vienas privalumas – jums nereikės tam daug vietos. Net jei šokinėsite nelabai intensyviai (taip, kad šokinėdami dar galėtumėte kalbėti), per 10 minučių sudeginsite apie 107 kcal. Suprantama, šokinėti tiek laiko be pasirengimo vargu ar pavyks, todėl darykite pertraukas, pavyzdžiui: pašokinėkite 40 sekundžių, 20 sekundžių pailsėkite, ir taip – 10 kartų.

Žingsninė aerobika

Žingsninė aerobika – tai choreografiniai aerobikos veiksmų deriniai, atliekami pagal muziką užlipant ant reguliuojamo aukščio (paprastai 15–25 cm) laiptelio ir nulipant nuo jo, žingsniuojant šalia jo. Gali užsiimti visi, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo ir sveikatos būklės. Per 10 minučių turėtumėte sudeginti apie 107 kcal.

Šuoliukai su įtūpstais

Ne taip efektyvu, kaip šokinėjimas per šokdynę, bet tam jums nereikės iš viso jokio papildomo inventoriaus. Per 10 minučių sudeginsite apie 100 kcal, sustiprinsite raumenis ir pagražinsite kūną.

Kovos menai

Gal ir netapsite kovos menų meistru, tačiau iš širdies lupdami bokso kriaušę per 10 minučių sudeginsite 107 kcal. Norite dar geresnių rezultatų? Užsimaukite pasunkintas pirštines ir per 22 minutes sudeginsite iki 300 kcal.

Pagreitėjimai

Jei užsiimate kokia nors sporto šaka, tačiau jaučiate, kad progreso nėra, įtraukite į savo įprastą treniruotę pagreitinimų: bėgiokite ne vien lygiais takeliais, bet ir į kalną, nuo jo (tempas skirsis), pasistenkite plaukdami kaip galima greičiau įveikti tam tikrą distancijos atkarpą ir pan. Sekite, kad intensyviausia veikla kaitaliotųsi su trumpu poilsiu.

Būkite gražūs ir sveiki!

» Rašyti komentarą