Atšalus orams vienas iš didžiausių malonumų – pasilepinti šiltoje vonioje. Vanduo padeda atsipalaiduoti, atsikratyti patiriamo streso, įtampos, blogos nuotaikos. Na, o jei į vandenį įbersite žiupsnelį jūros druskos, tai bus naudinga ne tik jūsų sveikatai, bet ir grožiui
Karpos – virusinis susirgimas, kuomet odoje atsiranda baltos ar šviesiai pilkšvos spalvos, nelygiu paviršiumi mazgelių, vešint epidermiui ir speneliniam dermos sluoksniui. Tai gerybiniai odos navikai, kuriuos sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV).
Viena opiausių problemų vasarą – nudegimai nuo saulės. Net jeigu nenudegate taip, kad atsirastų pūslių ir nusiluptų oda, greičiausiai jums pažįstamas odos paraudimas, sausumo, tempimo jausmas, skausmas prisilietus prie saulėje nudegusios vietos. Kaip jo išvengti, tikriausiai puikiai žinote. O ką daryti, jeigu, kaip sakoma, jau „šaukštai po pietų“?
Apie kosmetinius ir eterinius aliejus galima kalbėti labai daug. Ši trumpa atmintinė padės kovoti su dažniausiomis problemomis!
Nereikalingų plaukų šalinimas sukelia daug keblumų ir nepatogumų. Grožio specialistai sutaria, kad norint atsikratyti šios „puošmenos“ ilgesniam laikui, patogiausia tai padaryti lazeriu ir geriausia – būtent šaltuoju metų periodu.
Ką daryti, kad išliktumėte gaivios ir gražios kepinant saulei? Kosmetikos kompanijos „Mary Kay“ grožio ekspertė ir visažistė Jelena Liaudinienė dalinasi 13 gudrybių.
Prakaitavimas – tai problema, kuri gali kankinti bet kuriuo metų laiku. Žinoma, nemaloniausia ji vasarą, tačiau ir žiemą toli gražu ne kiekvienas kvepia gėlytėmis.
Odos paviršiuje knibžda daugybė mikroorganizmų, nes jiems čia šilta ir gera gyventi bei daugintis: yra riebalų, baltymų, angliavandenių, mineralinių ir kitų medžiagų. Dauguma jų visai nekenksmingi, tačiau pasikeitus aplinkos sąlygoms, odos mikrofloros sudėčiai ar patekus „piktesniems“ mikroorganizmams gali prasidėti pūlingas odos uždegimas.
Atšilus orams daugelis žmonių susiduria su ne itin malonia problema – pagausėjusiu prakaitavimu. Tai normalus reiškinys, kuriuo kūnas kontroliuoja temperatūros pusiausvyrą. Turime gausybę priemonių, kurios padeda išvengti nemalonaus kūno kvapo ir kartu gali pakenkti mūsų sveikatai.
Vasara – poilsio metas mums, bet ne mūsų odai ir plaukams. Kaip karštuoju metų laiku pasirūpinti savo kūnu?
Šiandien apie organizmo „vidinį laikrodį“ žinoma jau gana nemažai. Nuo mūsų bioritmų priklauso ne tik kai kurių vaistų, bet ir kosmetikos poveikis. Žinodami, kada jūsų oda geriausiai sugeria vienus ar kitus komponentus, galite padidinti naudojamų priemonių efektyvumą.
Niekam nėra paslaptis, kad mes dažniausiai labiau rūpinamės viena ar keliomis kūno dalimis, o ne visu kūnu apskritai. O juk odos sausumas sukelia diskomfortą ir begalę nemalonių pojūčių... Laimei, šią problemą galima nesunkiai įveikti – tereikia žinoti keletą svarbių dalykų ir rasti sau laiko.
Kiekviena svajojame apie glotnią, aksominę, gražiai įdegusią kūno odą. Dažna šiai pagundai neatsispiriame net šaltuoju metų laiku, o ką jau kalbėti apie vasarą… Ką daryti įpusėjus žiemai?
Kas yra ir kaip atrodo celiulitas, puikiai žino turbūt kiekviena dailiosios lyties atstovė. Priemonių šiai problemai spręsti lyg ir netrūksta, tačiau efektyvios ne visos, be to, niekas nenori be reikalo išlaidauti. Todėl šį kartą pakalbėsime apie anticeliulitinius įvyniojimus namuose ir kitas labai paprastas, tačiau išties veiksmingas priemones.
Pripažinkime: mums patinka sėdėti jaukioje prišildytoje patalpoje. Gaila tik, kad tuo visiškai nesidžiaugia mūsų oda – juk sausas šildomų patalpų oras „ištraukia“ drėgmę iš giliausių odos sluoksnių. Prisidėjus vėjui ir šalčiui, prarandamas odą saugantis lipidų sluoksnis. Įvykus dehidratacijai, oda praranda savo elastingumą, tampa šiurkšti, pleis...
Apie odos priežiūrą žiemą sklando daug mitų. Štai dažniausi iš jų.
Alyvuogių aliejus – puiki priemonė jūsų grožiui. Australijos mokslininkai įrodė, kad kuo daugiau žmonės vartoja šio aliejaus, tuo mažiau raukšlelių vagoja jų veidus. Todėl į savo kasdieninį racioną įtraukite alyvuoges ir jų aliejų.
Sportas ir subalansuota mityba – ne vienintelės priemonės, padedančios pagražinti figūrą. Išmėginkite šiuos liekninamųjų vonių receptus – galėsite ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet ir sumažinti apimtis.
Saugoti savo odą nuo žalingo UV spindulių poveikio yra būtina – su šia užduotimi padeda susidoroti apsauginiai kremai. Tačiau ar žinote, kaip atrodo apsaugota ir neapsaugota oda?
Kad ir kokie gražūs būtų moters rūbai ar šukuosena, ligota, blyški ir suvytusi oda bendrą vaizdą neabejotinai sugadins. Žinoma, tokiais atvejais pirmiausiai reikėtų kreiptis į gydytojus ir kosmetologus, tačiau dažniausiai galima išsigelbėti ir savomis jėgomis.
Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.