Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba pastaruoju metu gauna vartotojų užklausų ir prašymų dėl lieknėjimui skirtų preparatų, kurie reklamuojami interneto svetainėse ir socialiniuose tinklalapiuose.
Kiekviena moteris turi savų grožio paslapčių, tačiau visada nori žinoti, ką slepia kitos. Šį kartą išduosime, kokiomis priemonėmis pasitiki įžymybės.
Laikas, kurį praleisite savo malonumui, niekada nenueis veltui – tai teigiamai veiks jūsų nuotaiką ir sveikatą. Ar kada bandėte pasigaminti vonios putas? Tai nesudėtinga ir labai įdomu, be to, toks dalykėlis patiks ir jums, ir jūsų artimiesiems. Reikalingų komponentų už nedidelę kainą nesunkiai rasite vaistinėse, prekybos centruose ar interneti...
Kartais atrodo, kad pavasarį Lietuvos merginas ištinka baltos varnos sindromas. Šią „baisią ligą“ stengiamąsi išgydyti soliariumuose. Vos pradėjus žiemai eiti į pabaigą, daugelis merginų ir moterų paraleliai pradeda eiti į vadinamąsias įdegio zonas.
Mes dažnai girdime apie žuvies ir jūros gėrybių naudą žmogaus organizmui. Žuvies patiekalai stiprina imunitetą, yra puiki vidaus organų ir kaulų bei raumenų sistemų ligų profilaktikos priemonė, kai kuriais atvejais netgi padeda įveikti jau prasidėjusius negalavimus.
Vasara baigėsi... Vieni po atostogų gali pasidžiaugti gražiu įdegiu, kiti jų išeina tik dabar. Gražūs nori būti visi – nenuostabu, kad šaltuoju metų laiku soliariumų duris varsto tiek daug žmonių. Šiek tiek įdegusi oda atrodo sveikiau už visiškai baltą, tačiau neretai vis dėlto persistengiama.
Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad soliariumai daro neigiamą įtaką mūsų sveikatai. Tačiau yra įrodymų, tvirtinančių priešingą variantą: jei nėra galimybės pasideginti natūraliais saulės spinduliais, soliariumai yra vienintelė vieta, kurioje organizmas gali gauti gyvybiškai svarbaus D vitamino.
Kalendorinei žiemai skaičiuojant paskutines dienas, galime konstatuoti – šiemet ji parodė visą savo galią: negailėjo šalčių, sniego, žvarbių vėjų, darganų. Visa tai turėjo įtakos tiek mūsų sveikatai, tiek grožiui.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.