Gamta mums siūlo išsigelbėjimą nuo daugybės žmonijai žinomų ligų. Vienas iš unikaliausių ir organizmui naudingiausių maisto produktų yra daiginti kviečiai. Šaunu tai, kad nebūtina kiekvieną kartą bėgti į parduotuvę – daiginti juos nesudėtinga, tad pamėginti gali net vaikai.
Tai ir universalus maistas, ir efektyvus vaistas: jie gerina virškinimą, atkuria sutrikusias audinių ir organų sistemų funkcijas. Žinoma, daiginti galima ir kitas grūdines kultūras, tačiau gydomosiomis savybėmis labiausiai pasižymi ši.
Kur slypi daigintų kviečių paslaptis? Juose gausu įvairiausių organizmui naudingų medžiagų: vario, seleno, kalcio, kalio, chromo, silicio, jodo, geležies, vitaminų B5, C, D, E, P, folio rūgšties. Dygimo metu didėja jų koncentracija: kad galėtų stiebą aprūpinti reikalingomis medžiagomis, šie elementai įgyja aktyvesnes formas; pasireiškia sinergetinis efektas (vienos medžiagos ima stiprinti kitų poveikį) – būtent todėl daiginti kviečiai vertinami kaip priemonė, pasižyminti itin stipriu gydomuoju ir regeneruojamuoju poveikiu.
Galima sakyti, kad šis gamtos stebuklas pajėgus susidoroti su beveik bet kokia liga. Paprastas pavyzdys: jei reguliariai juos vartosite, po kelių mėnesių džiaugsitės ženkliai pagerėjusiu regėjimu. Na, o jei gydymo kursą tesite ilgiau, akinius galėsite ir visai pamiršti.
Daiginti kviečiai atkuria ir reguliuoja gyvybinius organizmo procesus: normalizuoja ir stabilizuoja medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą, teigiamai veikia kraujotakos, virškinimo, nervų sistemas, aprūpina kraują deguonimi, didina organizmo atsparumą šalčiui ir deguonies badui. Jie taip pat padeda rezorbuoti piktybinius ir gerybinius navikus, cistas ir riebalines sankaupas, slopina uždegiminius procesus ir stiprina organizmo gynybines funkcijas, padeda atsikratyti šlakų, atkuria plaukų spalvą ir tankumą, mažina nagų trapumą. Jau po dviejų savaičių galima pastebėti, kad gerėja bendra savijauta, tačiau tai toli gražu ne visos teigiamos daigintų kviečių savybės.
Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų
Kitas faktas
Komentarai (8)