Tai įdomu: moterų intelektas teigiamai veikia vyrų sveikatą

Protas – vertinga savybė. Nauji tyrimai parodė, kad didelis moters intelekto koeficientas gali pailginti vyro gyvenimą ir užkirsti kelią silpnaprotystei. Buvo tirti sveiki identiški dvyniai, ir paaiškėjo, kad aplinka daro labai didelę įtaką jų fizinei ir psichinei sveikatai.
 
Mokslininkų teigimu, vyrai, kurie tuokiasi su protingomis moterimis, gyvena ilgiau ir laimingiau, be to, jiems rečiau išsivysto Alzheimerio liga ir senatvinė demencija (silpnaprotystė). Sudėtingi protiniai žaidimai stimuliuoja smegenis ir gali padėti užkirsti kelią šioms ligoms. Atrodo visai logiška, kad protinga ir savo intelektą nuolat lavinanti antroji pusė gali paveikti ir vyrą. Neįtikėtina, tačiau skanuojant vyrų, vedusių „protinguoles“, smegenis kai kuriais atvejais buvo rasta fizinių smegenų „silpnumo“ požymių, tačiau šie individai nejuto jokių silpnaprotystės simptomų. Jie buvo visiškai tikri, kad yra intelektualūs ir darbingi.

 
Psichinės sveikatos profesorius Lawrence Whalley pasakė: „Jeigu vyras nori nugyventi ilgą gyvenimą, vienas iš dalykų, kuriuos jis turi padaryti – vesti protingą moterį. Nėra geresnės apsaugos nuo silpnaprotystės nei intelektas.“
 
Mergaitės, kurios didžiuojasi savo intelektu, užauga atsakingesnės ir nepriklausomos. Berniukai, kurių mąstymo būdas yra panašus, vėliau užmezga su moterimis geresnius santykius ir sukuria palankesnę atmosferą žmonai ir dukroms. Aišku, nelengva perduoti idėją, kad moters protas turėtų būti vertinamas labiau už jos grožį, todėl tyrimas tik duoda užuominą, kad vyras, kuris ieško intelektualios žmonos, gali iš anksto pasirūpinti savo fizine ir psichine sveikata.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
vilius
2016-07-15 15:58
tik moterys su geru IQ bunapakankamai profesionalus psichologiniai vampyrai