Nori sulieknėti? Sužinok kaip tau gali padėti psichologija

Grupe moterims, norincioms suliekneti

Jau kelintus metai iš eilės sėkmingai veikiantis seminarų ciklas moterims, norinčioms subalansuoti kūno svorį, renka naują grupę. Tai grupė, kurioje sužinosite, ką psichologijos mokslas siūlo norinčioms sulieknėti kartą ir visiems laikams.

 

Grupė bus Jums naudinga, jeigu:

  • Turite viršsvorio ir norėtumėte jo atsikratyti;
  • Esate linkusi dažnai persivalgyti, o kartais nieko nevalgyti;
  • Esate linkusi nuolat kramsnoti;
  • Pastebite, jog valgote tuomet, kai esate apimta emocijų (nerimo, įtampos, nuobodulio);
  • Dažnai norite ypatingų produktų (būtent to šokolado);
  • Pavalgius jaučiatės kalta;
  • Norite pradėti sveikai maitintis. 

 

Grupėje dalyvės mokysis:

  • Kaip susidaryti racionalų tikslo siekimo planą ir jį vykdyti
  • Naudingų įgūdžių metant svorį
  • Geriau suprasti savo emocijas, jausmus, pojūčius ir juos išsakyti
 
Grupės vedėja:
 
Reda Rizgelytė – Viskontienė, Lietuvos psichologų sąjungos narė, Vilniaus priklausomybės ligų centro psichologė, klinikinės psichologijos kvalifikacinį magistro laipsnį įgijo Vilniaus universitete. Plačiau apie psichologę >>
 
Kursą sudaro:
 
1) 10 praktinių grupinių užsiėmimų, vykstančių vakarais kartą per savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė 1 val. 45 min., grupėje paprastai būna nuo 4 iki 12 žmonių.
2) Dvi individualios konsultacijos - viena prieš užsiėmimus ir viena pabaigus visą kursą. Konsultacijos trukmė 1 val.
 
Kaip vyksta priėmimas į grupę?
 
Prieš grupinius užsiėmimus, kiekviena dalyvė turės atvykti į individualią konsultaciją su psichologe. Jos metu bus aptariami patiriami sunkumai, ar ši grupė gali būti naudinga juos sprendžiant bei galimi alternatyvūs sunkumų sprendimo būdai. Pirmosios konsultacijos metu nusprendus, kad kursas netinka ir radus alternatyvių sunkumų sprendimo būdų, už ją mokama kaip už pirminę individualią konsultaciją – 49 lt. Kitais atvejais konsultacijos kaina įeina į bendrą kurso kainą. Jeigu po konsultacijos dalyvė apsisprendžia grupę lankyti, ji per keletą dienų turėtų sumokėti pusę arba visą kurso kainą. Taip garantuojama vieta grupėje.
 
Kokio amžiaus moterys susirenka į grupę?
 
Grupė skirta suaugusiai bet kokio amžiaus moteriai. Ankstesnėse grupėse jauniausiai dalyvei buvo 28m., vyriausiai  - 70m., (vidutinis amžius nuo 30m. iki 50m.).
 
Kas vyksta užsiėmimo metu?
 
Užsiėmimų metu grupės dalyvės visų pirma mokosi. Mokytis galima iš simbolių (kai skaitome knygą, klausome skaitomos paskaitos) ir mokytis iš savo patirties (kai patys ką nors atliekame). Mokymasis iš patirties atmintyje išlieka gerokai ilgiau. Grupės dalyvės kiekvieno užsiėmimo metu išgirsta trumpą pranešimą tam tikra tema (pvz., apie valią, įpročių formavimasi ir pan.(mokymasis iš simbolių)), kita užsiėmimo dalis visuomet skiriama praktiniams įgūdžiams formuoti (pvz., dėmesingo valgymo, savo motyvacijos vertinimo, tam tikro planavimo ir pan.(mokymasis iš patirties)).
 
Tarp užsiėmimų visuomet naudinga praktikuotis savarankiškai, kad seminaro metu išmokti ar išgirsti dalykai nepasimirštų, todėl grupės dalyvės pasirenka, kokiu intensyvumu nori judėti ir atlieka užduotis savarankiškai namuose. Užduotys visada praktinės ir skirtos priartėti prie tikslo – subalansuoti kūno svorį.
 
Kur ir kada vyks užsiėmimai bei kokia jų kaina?
 
Grupės užsiėmimai vyksta Vilniuje, miesto centre.
 
Planuojama grupės pradžia 2014 m. lapkričio 25 d., o pabaiga vasario 10d. užsiėmimai vyks kartą per savaitę (antradienio vakarais). Dėl didžiųjų žiemos švenčių gruodžio 30d. užsiėmimas nevyks.
 
Viso kurso kaina – 479 Lt.
 
Registracija ir informacija
 
Užsiregistruoti galite parašydami laišką elektroniniu paštu [email protected] arba paskambinę telefonu +37065012794.
 
 
» Rašyti komentarą