Kaip moterims atsikratyti „alaus pilvo“?

Alų mėgsta ne tik vyrai, bet ir moterys. Kaip visiems puikiai žinoma, už šį malonumą kartais tenka brangiai sumokėti ne tik išvaizda, bet ir sveikata. Tos dailiosios lyties atstvovės, kurioms teko savo kailiu patirti, kas yra „alaus pilvas“, žino, kad šios „puošmenos“ atsikratyti labai sunku.

Be estetinių problemų piktnaudžiavimas alkoholiu ir užkandžiais gali baigtis pačiomis įvairiausiomis problemomis. Kadangi alus yra fitoestrogenų šaltinis, jį geriantys žmonės įgyja priešingai lyčiai būdingų požymių. Moterų balsas tampa grubesnis, ant kūno atsiranda daugiau plaukų. Nuolat tokiu būdu papildomos estrogenų atsargos sutrikdo moterų hormonų balansą ir gali turėti labai nemalonių pasekmių – sutrikdyti menstruacinį ciklą arba netgi grėsti nevaisingumu.

Kuo dar gali „pradžiuginti“ alus?

  • Šis gėrimas suduoda triuškinantį smūgį inkstams ir kepenims, todėl pagelsta oda ir akių baltymai, pradeda trupėti plaukai ir nagai;
  • Alus gali tapti alkoholizmo priežastimi. Juo besimėgaujantiems žmonėms tenka didinti suvartojamus kiekius, rinktis vis stipresnius gėrimus.


Kaip atsikratyti „alaus pilvo“?

  • Pirmas ir svarbiausias patarimas – pamirškite alų ir užkandžius prie alaus.
  • Stenkitės maitintis kaip galima sveikiau. Pavyzdžiui, virtos bulvės yra naudingesnės už keptas, nuo jų pilvukas neaugs. Pastebėtina, kad „alaus pilvą“ smarkiai padidina gazuoti gėrimai.
  • Gerkite daugiau paprasto vandens.
  • Daugiau judėkite, stenkitės vaikščioti pėsčiomis, darykite mankštą. Išeikvokite su maistu gautą energiją, kad organizmas nekauptų atsargų.
  • Stiprinkite pilvo raumenis. „Alaus pilvas“ iš tolo aplenkia tas dailiosios lyties atstoves, kurių pilvo presas yra stiprus. Skirkite jo stiprinimui po 10–15 minučių per dieną, ir nebereikės sukti galvos dėl savo figūros. Atminkite, kad pratimų presui būna daug ir įvairių, o pats maloniausias iš jų – tai juokas.


Jeigu gi pilvas labai didelis, greičiausiai teks imtis kardinallių priemonių – pradėti laikytis dietos. Vis dėlto pastebėtina, kad rinktis ją reikia atidžiai, o ne pulti išmėginti pirmos pasitaikiusios.

» Rašyti komentarą