Česnakai ir svogūnai labai dažnai vartojami ne tik kulinarijoje, bet ir liaudies medicinoje. Ir ne be reikalo – juose esantys fitoncidai ir eteriniai aliejai pasižymi stipriu antibakteriniu, baktericidiniu poveikiu, slopina uždegimus ir naikina grybelius.
Žalioji arbata – taip pat puikus vaistas. Jos kompresai gerai mažina patinimus, slopina spazmus. Kovojant su nosiaryklės ligomis, tiek arbata, tiek svogūnai ir česnakai yra tiesiog nepakeičiami, tačiau labiausiai ši trijulė praverčia gydant užsitęsusią slogą. Kaip pasigaminti gydomąją priemonę?
Jums reikės 1/3 svogūno ir 2 skiltelių česnako: viską gerai susmulkinkite ir užpilkite trupučiu augalinio aliejaus. Po dviejų savaičių mišinį jau galima naudoti: į abi šnereves įlašinkite po 2 lašus šio tirpalo, per dieną procedūrą kartokite maždaug 5 kartus.
Kad gydymas būtų dar efektyvesnis, užpilkite 1 arbatinį šaukštelį žaliosios arbatos stikline verdančio vandens, palikite pritraukti, nukoškite ir plaukite nosį ne mažiau kaip 7 kartus per dieną – šiam reikalui galima naudoti švirkštą. Nakčiai įlašinkite pipete į abi šnerves po 3–4 lašus.
Tiesa, reikia pabrėžti, kad šis paprastas ir efektyvus būdas tinka ne visiems. Jeigu sloga ilgai nepraeina, arba jeigu laikosi aukšta temperatūra, iš pradžių derėtų pasikonsultuoti su LOR, ir tik sulaukus specialisto pritarimo griebtis liaudiškų metodų.
Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui
Kitas faktas
Komentarai (3)