Ricinų aliejus – viena iš paprasčiausių ir efektyviausių kovos su plaukų slinkimu priemonių, kurią galite įsigyti bet kurioje vaistinėje. Jeigu ją naudosite reguliariai, savo plaukų tiesiog nepažinsite! Jie taps stiprūs, klusnūs, tankūs, nustos slinkti.
Vienintelis trūkumas – lengvas specifinis kvapas, be to, aliejus gana sunkiai išsiplauna, todėl rekomenduojama papildomai išskalauti plaukus žolelių antpilu arba vandeniu su citrina.
Kaip naudoti
Jeigu nenorite vargti su kaukėmis, galima naudoti gryną ricinos aliejų, tik iš pradžių reikia jį 15 minučių pašildyti karšto vandens vonelėje. Po truputį įtrinkite jį pirštais į galvos odą, plaukų šaknis, paskirstykite per visą plaukų ilgį.
Apvyniokite galvą plėvele, rankšluosčiu, o po pusvalandžio išplaukite su švelniu šampūnu.
Pašildytą aliejų galima praturtinti keliais lašais eterinio aliejaus – kokį rinktis, priklauso nuo konkrečios problemos ir jūsų skonio. Jeigu jis labai tirštas, patartina praskiesti kitais aliejais – tinka saulėgrąžų, alyvuogių, vynuogių kauliukų ir pan.
Ricinų aliejus padeda įveikti ir galiukų šakojimąsi – tiesiog patepkite juo maždaug 2–3 cm plaukų.
Ricinų aliejaus ir kefyro kaukė normaliems ir riebiems plaukams
Pusę stiklinės kefyro pašildykite vandens vonelėje ir sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu ricinų aliejaus. Ištepkite šia mase galvą, paskirstykite per visą plaukų ilgį, apvyniokite plėvele ir rankšluosčiu, palaukite pusvalandį ir išplaukite su švelniu šampūnu.
Kaukė nuo pleiskanų
2 valgomuosius šaukštus ricinų aliejaus sumaišykite su 2 valgomaisiais šaukštais medetkų antpilo. Kruopščiai išmaišykite, įtrinkite į galvos odą ir po 20–30 minučių išplaukite. Medetkos – puiki priemonė, padedantikovoti su niežuliu ir uždegimu.
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti
Kitas faktas
Komentarai