Kaip pašviesinti strazdanas?

Kaip pašviesinti strazdanas?

Strazdanos – puošmena, kuri džiugina ne kiekvieną. Norite jų atsikratyti? Išbandykite šiuos receptus!

 

  • Susmulkinkite pundelį petražolių taip, kad išeitų tyrelė, įmaišykite porą šaukštų rūgpienio. Iš marlės iškirpkite kaukę, pridenkite ja veidą, paskleiskite ant viršaus paruoštą masę, palaikykite 20  minučių, nuplaukite šaltu vandeniu, patrinkite odą toniku ir pasitepkite kremu.
  • Išvirkite porą bulvių su lupenomis, sutrinkite, sumaišykite su 4 šaukštais rūgpienio ir 1 šaukštu smulkintų migdolų. Laikykite kaukę ant veido 20 minučių, po to patrinkite veidą kaip šveitikliu, nuplaukite ir pasitepkite maitinamuoju kremu.
  • Iš agurkų naudinga darytis ne tik kaukes, bet ir antpilus. Kaukei tiesiog sutrinkite/sutarkuokite agurką, tepkite taip pat, kaip petražoles. Antpilą iš smulkintų agurkų ir degtinės pasidarysite per 12 valandų. Galite jį kas antrą dieną naudoti kaip toniką (bet tik tuo atveju, jeigu oda normali arba riebi – sausai netinka).
  • Įtrinkite veidą šviežia juodąja arbata rytais ir vakarais – stazdanos bus ne tokios pastebimos.
  • Iš ketvirtadalio citrinos išspauskite sultis, sumaišykite jas su 2 šaukštais liesos varškės. Ištepkite šia mase veidą, po 10 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Nuvalykite odą toniku ir patepkite kremu.

Komentarai