Ji daro permanentinį makiažą, kurio niekas nemato – ir klienčių turi daug! (foto)

Ji daro permanentinį makiažą, kurio niekas nemato – ir klienčių turi daug! (foto)

Pacientės su giliais nudegimais sveiksta ilgai, o po to jų laukia dar vienas itin nemalonus išmėginimas – randai. Randą ant rankos ar kojos dar galima paslėpti po rūbais, tačiau ant veido akivaizdūs net ir nedideli trūkumai. Permanentinis makiažas gali padėti juos užmaskuoti. Susipažinkite su Basma Chamid – klinikos, kurioje tokiu būdu koreguojami nudegimų paliktos „puošmenos“, įkūrėja.
 
Klinika atidaryta 2011 metais, Toronte. Pati įkūrėja dar būdama dvejų metukų amžiaus stipriai nusidegino įkaitintu aliejumi. Basma net ir po 100 sudėtingiausių procedūrų (nuo plastinių operacijų iki lazerio terapijos) negalėjo atsikratyti raudonų randų.
 
Kai kosmetologijoje atsirado permanentinis makiažas, Basma susimąstė apie tai, kad jis tiktų ne tik lūpoms arba antakiams, bet ir veidui apskritai. Po ilgų mokymų ji pirmiausiai išbandė šią procedūrą ant savęs – parinkusi tinkamą toną ji išlygino savo veido spalvą.
 
Rezultatas pranoko visus jos lūkesčius – randas buvo beveik nebepastebimas.
 
Čikagoje Basma atidarė antrą kliniką.
 
Savo darbe Basma naudoja specialius pigmentus, visiškai atitinkančius pacientų odos spalvą.
 
Pacientai, matydami rezultatus, sunkiai suvaldo emocijas.
 
Procedūros mokamos, tačiau iš tų, kas negali sau jų leisti, Basma pinigų neima.
 
„Aš dėl savo problemos išgyvenau daug. Ir aš žinau, kad nesu viena. Daugelis žmonių eina šiuo sunkiu keliu. Noriu atsilyginti už tai, kad likimas suteikė man galimybę susigrąžinti veidą, ir siekiu padėti kaip galima didesniam žmonių skaičiui,“ – pasakoja moteris.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas