Gulsčioji ragužė – vyro seksualinio aktyvumo variklis iš gamtos

Gulsčioji ragužė – vyro seksualinio aktyvumo variklis iš gamtos

Gulsčioji ragužė jau ilgą laiką buvo žinoma, kaip seksualinę potenciją didinantis, lytinį aktyvumą skatinantis ir afrodiziako savybėmis pasižymintis augalas, tačiau reikšmingų mokslinių įrodymų bei tinkamai suformuotų tyrimų šioms savybėms įrodyti trūko.

Visuomet buvo manoma, kad ragužės ekstrakte esantis steroidinis saponinas protodioscinas skatina liuteinizuojančio hormono (LH) gamybą ir per jį - didesnį testosterono išskyrimą organizme. Didesnis testosterono kiekis lemia organizmo ištvermę, seksualinį aktyvumą, gerina spermos kokybę. Negana to, gulsčioji ragužė taip pat mažina perteklinį vandens kaupimąsi raumens audinyje bei cholesterolio kiekį kraujyje. Panacėja vyriškumui! Žinoma, tą reikėjo įrodyti...

Vienas pirmųjų tiksliausiai atliktų tyrimų buvo įvykdytas Singapūre, Nacionalinėje universitetinėje ligoninėje. Grupė mokslininkų savo tyrimui pasirinko 40 lytiškai brandžių, visiškai sveikų žiurkių patinų, kuriuos išskaidė į keturias grupes. Trijų grupių patinėliai kasdien, du mėnesius gaudavo skirtingas dozes gulsčiosios ragužės ekstrakto.

Skaičiuojant rezultatus buvo pastebėta, kad gulsčiosios ragužės ekstrakto gavusių patinų kūno masė padidėjo iki 23%, panašiai kito ir žiurkių bandymų daugintis skaičiai – lyginant su kontroline grupe, žiurkių patinų, gavusių gulsčiosios ragužės ekstrakto, seksualinis aktyvumas ženkliai pakilo. Įdomu ir tai, kad ženkliai, iki 26%, padidėjo sėkmingų bandymų daugintis skaičius, vadinasi, patelės noriau prisileisdavo grupės, kuri gavo gulsčiosios ragužės esktrakto, patinėlius.

Panašūs tyrimai buvo atlikti ir su triušiais bei gorilomis – šių gyvūnų sperma nebuvo tirta, tačiau stebimų grupių patinai, kurie gavo gulsčiosios ragužės, tapo seksualiai aktyvesni. Vertinant gorilų grupes buvo pastebėta, kad vyresnio amžiaus gorilų patinai, kurie iki tyrimo patelėmis nebesidomėjo arba domėjosi minimaliai, vėl ėmė rodyti seksualinio aktyvumo ženklus. Įdomu ir tai, kad reikšmingas agresyvumo padidėjimas, kurį būtų galima sieti su hormoniniais pokyčiais gyvūnų organizme, nebuvo pastebėtas.

Didėjantis svoris, didesnis seksualinis aktyvumas bei pagerėjusi spermos kokybė yra tiesiogiai susiję su testosterono kiekio padidėjimu. Mokslininkai dar neturi vieningo atsakymo, kuriuo būdu gulsčioji ragužė veikia testoterono gamybą, tačiau atliktų bandymų rezultatai akivaizdūs – šis augalas skatina vyriškųjų hormonų išsiskyrimą, o tai didina seksualinį aktyvumą, gerina spermos kokybę bei padeda formuotis raumenims.



Moksliniais stebėjimo tyrimais įrodyta, kad augalas nesukelia jokio pašalinio poveikio nei gyvūnams, nei žmonėms – gulsčiosios ragužės ekstraktas nealergizuoja, prie jo nėra priprantama, tad vyrai, turintys potencijos sutrikimų ar ilgą laiką negalintys susilaukti vaikų, turėtų išbandyti preparatus su šio augalo veikliosiomis medžiagomis. Maisto papildas
„Permen“ savyje talpina gerąsias, tyrimais įrodytas, gulsčiosios ragužės savybes, jame taip pat yra L – arginino, reikalingo normaliam prostatos funckcijos bei testosterono susidarymo palaikymui bei ženšenio, suteikiančio energijos ir skatinančio lytinį aktyvumą – šių medžiagų kompleksas užtikrina maisto papildo „Permen“ veiksmingumą, normalizuojant lytinę funkciją ir padedant susilaukti vaikų.

Daugiau informacijos: www.permen.lt

Komentarai (2)

Antanas 2012-11-04 08:11
Tik svorio didėjimo dar reikia...
Lina 2012-11-01 15:42
reiks parinkti tų žolyčių vasarą ir žiemą į arbatą brangiąjam įmaišyti :D

Ar žinote, kad...

Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.

Kitas faktas