Reta alergijos pasekmė

Kai ši vietnamietė kam nors pasako savo amžių, niekas ja netiki. Dabar ji atrodo kaip 70 metų močiutė, nors iš tiesų jai tėra 26.

Ši mergina nuo pat vaikystės buvo alergiška daugeliui jūros gėrybių, nors jos tėvynėje tokie produktai yra labai paplitę. Neseniai Nguyen Thi Phoung vis dėlto nusprendė vienoje kavinėje paragauti kelių patiekalų. Vakare jai pradėjo niežtėti visą kūną, tačiau merginos šeima nesikreipė pagalbos į gydytojus. Iš pradžių merginą nuvedė pas vietinius tradicinės medicinos žinovus, kurie jai išrašė tepalo nuo niežulio. Nguyen pasijuto geriau, tačiau per kelias savaites su jos kūnu nutiko neįtikėtinas dalykas... Jos oda paseno mažų mažiausiai 50 metų. Po medicininės apžiūros gydytojas patvirtino, kad merginos dantų, plaukų ir bendra sveikatos būklė yra kaip 26 metų amžiaus moters. Šiuo metu medicina bejėgė, nes tokių atvejų per visą jos istoriją pasitaikė vos keletas.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
agnieška
2012-05-13 22:13
Jeigu žmogui kas nors nutiko, kaip nors neįprastai pasikeitė per trumpą laiką, tai dabartinis žmogus visada apkaltina "fotosopa" , ar dar nenusibodo?Gal viena diena pažvelgę į veidrodį pradėsit sakyti " o žiū fotošopas vėl dvi raukšles ir spuogą pridėjo" D
neringa
2012-05-13 21:08
fotosopas visagalis nesamone kazkokia