Neįkainojamas patarimas tiems, kas rūšiuoja atliekas!

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Rūšiavimo sistema (nuotr. Gamintojo)

Kodėl rūšiuojame ir rūpinamės aplinka – atsakys net ir mažas vaikas. Žmonės keliauja ir mato, kas nutinka su aplinka, kai nuolat teršiama. Labai svarbu, kad rūšiavimo procesas mums būtų patogus, nekeltų papildomų rūpesčių ir teiktų malonumą, todėl „Franke“ rūšiavimui siūlo tiek paprastas, tiek sudėtingesnes sistemas, leidžiančias integruoti kibirėlius į jūsų virtuvę.

„Galėsite rūšiuoti atliekas ir turėsite patogią erdvę tvarkingai susidėti įvairias valymo priemones“, - teigia „Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius.


Rūšiavimo sistemos atsidaro rankiniu būdu arba paspaudus pedalą, kas aktualu, kai rankos yra užimtos ar šlapios. Išsirinkę rūšiavimo sistemą, jūs galite pasirinkti kibirėlių dydį ir skaičių, priklausomai nuo rūšiavimo įpročių ir galimybių. Galite pasirinkti rūšiavimo sistemas su švelniu užsidarymu ir pritraukimu – durelės niekada nebarškės. Net jeigu įsigysite vieną šiukšliadėžę, ji bus kokybiška ir apgalvota iki detalių.

Dar viena maža praktiška gudrybė: naudokite tik „Franke“ vietos taupymo sifoną, kad po plautuve būtų vietos kibirėliams ir visai sistemai. Juk virtuvėje vietos niekada nebūna per daug!

» Rašyti komentarą