Gydytojai: šiuolaikinis ligų sprendimas – organizmo disbalanso tyrimas

Nuolatinis nuovargis, miego sutrikimai, stresas, varginančios odos problemos, pasikartojančios peršalimo ligos ir dar eilė kitų nepageidaujamų simptomų, kuriuos vis dažniau patiria šiuolaikinis žmogus, gali signalizuoti apie jo organizmo disbalansą, tvirtina gydytojai.
 
Kaune naujai duris atvėrusioje modernioje kraujo tyrimų laboratorijoje „Kraujoanalize.lt“ susirinkę įvairių sričių medikai diskutavo apie pirmines daugelio ligų bei blogos savijautos priežastis, naujausias analizės galimybes ir būdus, kaip ištirti ne tik esamus sveikatos sutrikimus, bet ir užkirsti jiems kelią ateityje.
 
Organizmo disbalanso tyrimas – būdas atskleisti ligos priežastis
 
Kraujo tyrimų laboratorijoje pristatyti naujausi kompleksiniai kraujo tyrimai, kurie naudingi ne tik aiškinantis žmogaus sveikatos sutrikimus, bet ir identifikuojant jų priežastis. Vienas tokių tyrimų – organizmo disbalanso tyrimas. Atlikdama šį išskirtinį tyrimą laboratorija „Kraujoanalize.lt“ glaudžiai bendradarbiauja su gydytojais, savo veikloje taikančiais ir endobiogenikos metodą, todėl gali pasiūlyti ne tik ypač kokybišką bei profesionalų tyrimų atlikimą, bet ir užregistruoti pacientą tolimesnei gydytojo konsultacijai.
dr. Danielius Serapinas 

dr. Danielius Serapinas


Profesorius genetikas dr. Danielius Serapinas, vertindamas organizmo disbalanso tyrimą pasidžiaugė, kad gydytojai vis dažniau taiko individualų kompleksinį gydymą pacientams. Anot jo, tai leidžia ne tik sėkmingiau gydyti sudėtingas ligas, bet ir užkirsti joms kelią kur kas anksčiau, nei jos pradeda reikštis nepageidaujamais simptomais.
 
„Džiugu, kad pasaulinė praktika, kuomet gydytojas susikoncentruoja ne tik į gydymą, bet ir aiškinasi ligos priežastis, kruopščiai išanalizuoja žmogaus gyvenimo būdą, ligos anamnezę, remiasi plataus spektro kraujo tyrimais, populiarėja ir Lietuvoje“, – kalbėjo prof. dr. D. Serapinas.
 
Šeimos gydytoja Rūta Sondienė teigia, kad organizmo disbalanso išskirtinumas tas, kad remiantis plačiu kraujo rodiklių spektru yra atliekamas organizmo disbalanso tyrimas, į kurį įeina ne tik bendras kraujo tyrimas, bet ir išskirtiniai – osteokalcino ir šarminės fosfatazės tyrimai, kurie išsamiai įvertinami gydytojo.
 
 „Tyrimai atskleidžia žmogaus hormonų bei nervų sistemų pusiausvyros sutrikimus, kurie yra pirminė daugelio ligų bei blogos savijautos priežastis. Šis tyrimas atspindi visą organizmo būklę ir jo veikimą. Tam, kad žmogus gautų visapusišką vaizdą apie savo sveikatos būklę, esančius sutrikimus ir rekomendacijas korekcijoms, būtina tai išmanančio gydytojo konsultacija, kuri paprastai trunka iki dviejų valandų“, – teigia šeimos gydytoja Rūta Sondienė.
 
Sveikatos sutrikimais skundžiasi vis jaunesni
 
Endokrinologijos rezidentė Jūratė Antanavičienė teigia, kad vis dažniau susiduria su jaunesnio amžiaus pacientais, kurie skundžiasi įvairiais negalavimais, tačiau neretai bendri kraujo tyrimai neatskleidžia jų priežasčių. Tokiais atvejais ji kliaujasi organizmo disbalanso tyrimu.
 
„Vis dažniau jauni žmonės skundžiasi skydliaukės, odos problemomis, miego sutrikimais, nuovargiu ir kitais varginančiais simptomais, tačiau bendri kraujo tyrimai dažnai neatskleidžia šių simptomų priežasčių. Tokiu atveju rekomenduoju atlikti organizmo disbalanso tyrimą, kuris padeda nuodugniai ir kompleksiškai ištirti žmogaus sveikatą“, - patirtimi dalinosi J. Antanavičienė.

» Rašyti komentarą