Nieko nekainuojantys būdai, kurie padės įgyti daugiau energijos

@ Shutterstock

Apniukus orams neretą iš mūsų kamuoja vangesnė nuotaika ir patiriame energijos stygių. Galite eiti į parduotuvę ir ten išleisti šimtus eurų, besirinkdami tarp gausybės vitaminų, žolelių ir kitų papildų, arba galite išbandyti nemokamas pagalbines priemones, kurios padės pakelti energijos lygį. 

 

Čia pateikiami šeši patarimai, ką daryti, jog pasijustumėte energingesni:

 

 1. Sukontroliuokite dėl streso kilusias emocijas. Streso sukeltos emocijos sunaudoja didžiulį kiekį energijos. Bendravimas su draugu ar giminaičiu gali padėti išsklaidyti stresą arba bent jau sumažinti jo mastą. Poilsio terapijos, tokios kaip: meditacija, joga, taip pat yra veiksmingos streso mažinimo priemonės.

   
 2. Mažiau „apsikraukite“ nereikšmingomis užduotimis. Viena pagrindinių nuovargio priežasčių tampa per daug įsipareigojimų ir pažadų. Pabandykite supaprastinti savo „privalomų darbų“ sąrašą. Nustatykite savo prioritetus, kas jums svarbiausia, ir pradėkite nuo sąrašo viršaus, o baikite ties viduriu. Nepamirškite, jeigu jaučiate, kad nebespėjate atlikti svarbių užduočių, kad galite paprašyti kitų žmonių pagalbos.  

   
 3. Sportuokite. Užtenka pasivaikščiojimo spartesniu tempu bent valandą, kad pastebėtumėte, jog jaučiatės daug žvaliau ir energingiau.

   
 4. Nerūkykite. Rūkymas neretai lemia prastesnę miego kokybę – mažiau gilaus miego, arba apskritai sukelia nemigą, dėl ko neilgai trukus pradeda trūkti energijos.

   
 5. Gerai išsimiegokite. Norint atstatyti energijos kiekį organizme, reikia gerai išsimiegoti.

   
 6. Gerkite daug vandens. Jeigu jums trūks skysčių, jausite didelį nuovargį. Taigi vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia padaryti, vos pasijutus vangiau – atsigerti vandens.
» Rašyti komentarą