5 priežastys gerti vandenį su citrina

Pasirodo, kad stiklinė šilto vandens, sumaišyto su citrinos sultimis ir išgerta ryte tuščiu skrandžiu, ne tik stiprina imunitetą, bet ir užkerta kelią daugeliui ligų!
 


Štai 5 priežastys, kodėl turėtumėte gerti šį gėrimą:
 

  • Užkerta kelią akmenukų formavimuisi inkstuose ir kepenyse. Vanduo su citrina padės apsisaugoti nuo inkstų ir kepenų ligų.
  • Suteikia žvalumo (daugiau nei kava). Neįtikėtina, bet taip yra: šis gėrimas – tiesiog fantastiškas energijos užtaisas. Viskas paprasta: kava šalina iš organizmo skysčius, o vanduo su citrina – atvirkščiai, tuo pačiu pagerindamas vidaus organų darbą ir atitinkamai – savijautą bei nuotaiką.
  • Gražina odą. Citrina šalina iš organizmo šlakus ir toksinus, o vitaminas C išlygina smulkias raukšleles ir užkerta kelią naujų atsiradimui.
  • Gerina medžiagų apykaitą. Citrinos sultys – itin veiksminga priemonė kovoje su riebalais ir nereikalingais kilogramais. Jei gersite vandenį su citrinos sulimis tuščiu skrandžiu, medžiagų apykaita bus greitesnė, o virškinimas – geresnis.

 
Savaime suprantama, gėrimas netinka tiems, kurie alergiški citrusiniams vaisiams, taip pat jei turite bėdų dėl padidėjusio skrandžio rūgštingumo. Tačiau bet kuriuo atveju iš pradžių nepamaišytų pasikonsultuoti su savo terapeutu arba dietologu – gali būti, kad vanduo su citrina jums netiks dėl kokių nors kitų priežasčių.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Stasys
2020-10-05 23:52
Koks turi buti vanduo gerian su sitrina