Kieti šampūnai pastaruoju metu aukštyn kojom verčia visą plaukų priežiūros priemonių pasaulį. Apie šį stebuklą netrūksta teigiamų atsiliepimų, tačiau nemaža dalis moterų tikriausiai girdi apie jį pirmą kartą. Kas tai per daiktas? Kokie jo privalumai?
Kas yra kieti šampūnai
Ši priemonė atrodo maždaug taip pat, kaip ir muilo gabaliukas. Gaminama iš natūralių medžiagų: saponifikuoto kokosų aliejaus, glicerino, žolelių ekstraktų, eterinių aliejų, natūralių dažiklių ir kvapiklių. Tiesą sakant, dažniausiai kvapas nebūna malonus, tačiau efektas pranoksta lūkesčius. Toks šampūnas labai ekonomiškas – naudojant kasdien, vieno gabaliuko gali užtekti 2–3 mėnesius. Daugelį trikdo gan didelė kaina, tačiau paskaičiavus, kiek per tą patį laiką sunaudotumėte įprasto skysto šampūno, galima sakyti, kad kainos ir kokybės santykis yra optimalus.
Kuo jie naudingi
Visų pirma, galėsite pamiršti įprotį plauti galvą kiekvieną dieną – plaukai ilgiau išliks švarūs (įvertinsite tai jau pirmąją savaitę). Be to, kieti šampūnai turi ir kitų privalumų:
Kaip naudotis
Naudotis labai paprasta – tereikia patrinti gabaliuką tarp šlapių delnų ir susidariusiomis putomis įmasažuoti plaukus. Tiesa, reikia pastebėti, kad putų bus mažiau, negu naudojant įprastą šampūną, tačiau išplaus tikrai ne prasčiau. Po poros minučių nuplaukite su šiltu vandeniu, jei reikia – naudokite kondicionierių (kartais šis poreikis išnyksta – tai dar vienas kietų šampūnų privalumas). Šampūną padėkite į sausą muilinę, o plaukus išdžiovinkite taip, kaip paprastai (geriausiai, žinoma, natūraliai).
Išsirinkti šią priemonę nesunku – vieni šampūnai būna universalūs ir tinka visiems plaukų tipams, kiti skirti tik kuriam nors konkrečiam. Šiaip ar taip, visa būtina informacija būna nurodyta ant pakuotės, todėl sukti sau galvos neteks.
Jeigu jaučiate danties skausmą, pridėkite prie danties gabaliuką svogūno. Skausmas turėtų atlėgti.
Kitas faktas
Komentarai