5 žingsniai, kaip susikurti sėkmę pritraukiantį talismaną

5 žingsniai, kaip susikurti sėkmę pritraukiantį talismaną
@ Shutterstock

Kai kurie mano, talismanas yra daiktas, kuris turi stebuklingų savybių, suteikiančių jo savininkui ypatingą galią, energiją ir naudą. Tikima, jog talismano nešiojimasis sus savimi padeda prisiminti ką nors svarbaus arba gelbsti ir ramina stresinėse situacijose, taip pat „prišaukia“ sėkmę.

 

Didžiausią jėgą savyje turi sau paties žmogaus pagamintas talismanas, o šie penki žingsniai padės suprasti, kaip tai padaryti:

 

 1. Pirmiausia pasirenkama fizinė bazė. Galima pasirinkti, pavyzdžiui, akmenį, kuris tinka pagal jūsų astrologinį ženklą, arba bet kurį akmenį, kuris jums turi ypatingą reikšmę, arba bet kokį kitą daiktą. Nesvarbu, ar tai brangus, ar pigus daiktas, svarbiausia, kad jums jis keltų teigiamas emocijas – būtų malonu liesti, užuosti ir pan.
   

 2. Perduodami teigiami ketinimai. Patariama mažiausiai savaitę, kasdien, bent kelias minutes medituoti ar melstis naudojant (laikant rankose ar šalia pasidėjus) pasirinktą talismano fizinę bazę. Jei tikite dievu, angelais, ir t.t., įsivaizduokite, kad jų sauganti energija apgaubia jūsų talismaną. Galima dar papildomai susikoncentruoti į tai, kokioje srityje labiausiai norėtumėte apsaugos: meilėje, sveikatoje, darbuose.
   

 3. Iš pradžių talismanas naudojamas tik būnant geros nuotaikos. Apie talismanus galima galvoti kaip apie elektrines baterijas, tokias kaip mobiliajame telefone. Juos reikia periodiškai krauti, o kartais ir iškrauti. Pirmiausiai rekomenduojama talismaną su savimi turėti ir į rankas paimti tik tuomet, kai patiriate džiaugsmingas akimirkas, o liūdnomis minutėmis nuo jo nusigręžti, kad jame prisikauptų kuo daugiau teigiamos energijos.
   

 4. Pasirenkamas vienas iš keturių elementų, kuris saugos talismaną. Tie, kas tiki talismanų nauda, pataria jam priskirti taip pat vieną iš keturių elementų: žemę, vandenį, orą ar ugnį. Manoma, kad toks pasirinkimas sustiprina ir pašventina jūsų ir talismano ryšį.
   

 5. „Įkrovimas“ nuoširdžiomis maldomis. Kadangi talismanai yra energijos akumuliatoriai, jų efektyvumas laikui bėgant gali sumažėti, jeigu nebus reguliariai prie jo meldžiamasi ir kalbami paveikūs ir tyri žodžiai. Taip pat, jeigu galvoje, jog jūsų talismanas „užsiteršė“, jį galima nuplauti šaltu tekančiu vandeniu ir palaikyti kurį laiką saulės šviesoje.

Komentarai